Göksel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Göksel Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Göksel Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

25 Kasım 1971 tarihinde İstanbul’da doğan 1997 tarihinde başlayan aktif kariyerinde çok sayıda şarkı ve albüm tanıtan Göksel, şarkıcı kimliği yanında besteci ve söz yazarı olarak da tanınmaktadır. Eğitimini İstanbul’da alan ve üniversite döneminde Boğaziçi Üniversitesi Felsefe bölümüne giren Göksel, aynı dönemde ilgi duyduğu müziğe yönelmeye başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Göksel Kimdir?

2002 – 2007 döneminde Alper Erinç ile evli olan şarkıcı 1992 tarihinden itibaren çok sayıda orkestra da solist olarak görev almıştır. 1995 tarihinde Onno Tunç ile tanışan ve ilk albümünü bu dönemde yayınlayan Göksel, aynı tarihlerde Sezen Aksu’nun vokalisti olarak çalışmıştır. 1997 tarihinde Kurşuni Renkler ve Yakışıklı şarkıları ile çıkış yakalamış 2001 tarihinde ikinci albümü olan Körebe’yi yayınlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Körebe albümünde yer alan Depresyondayım şarkısı kısa sürede geniş bir kitleye yayılmış ve büyük beğeni toplamıştır. 2003 – 2007 tarihleri arasında Söz Ver, Arka Bahçem, Ay’da Yürüdüm isimli albümlerini yayınlayan sanatçı, 2009 – 2010 döneminde Mektubumu Buldun mu, Hayat Rüya isimli albümlerini duyurmuştur. 2015 tarihinde son olarak duyurduğu albüm ise Sen Orda Yoksun olmuştur.

Göksel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Tam İsmi

Göksel Demirpençe

Göksel Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Göksel Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

25 Kasım 1971 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 44 yaşındadır

Göksel Kaç Kilo?

60

Göksel Boyu Kaç Cm

1.62

Göksel Saç Rengi Nedir

Siyah

Göksel Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Göksel Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Göksel Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Göksel Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Göksel’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Göksel Twitter Adresi?

twitter.com/gokselonline

Göksel Face Sayfası

https://www.facebook.com/gokselonline

Göksel Eğitimi

Boğaziçi Üniversitesi Felsefe bölümü

Göksel Mesleği

Türk şarkıcı ve Söz yazarı

Göksel Fotoğrafları

 Göksel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Göksel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Göksel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Göksel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Göksel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Göksel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiGöksel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!