Gökhan Türkmen Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Gökhan Türkmen Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Gökhan Türkmen Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1 Eylül 1983 tarihinde İstanbul’da doğan Türk pop müziğinin önemli isimlerinden birisi olan Gökhan Türkmen, aktif kariyerine 90’lı yıllarda başlamış olmasına karşın 2000’li yıllarda büyük çıkış yakalamış ve albümleri ile geniş bir kitleye ulaşmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gökhan Türkmen Hakkında Bilgi

1983 tarihinde İstanbul’da doğan ve eğitimini burada tamamlayan Gökhan Türkmen 1997 tarihinde gitar çalmaya başlamış ve 2000’li yılların başından itibaren farklı mekanlarda ve organizasyonlarda hem gitarı hem de sesi ile boy gösteremeye başlamıştır. 2003 tarihinde Kocaeli Üniversitesi Endüstriyel Yönetim Bölümünden mezun olan Gökhan Türkmen, mezun olduktan sonra bir yıl boyunca şan dersleri almış, bu süreçte hem radyo hem de farklı organizasyonlarda canlı müzik yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük İnsan adı verilen şarkı ile çıkış yapan ve kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşan Gökhan Türkmen, Dön ve Efkarlıyım isimli şarkıları ile beğeni toplamıştır. 2008 tarihinde Keremcem ve Aykut Gürel’den aldığı destek ile Büyük İnsan albümünü piyasaya süren Gökhan Türkmen Yan Sen, Büyük İnsan ve Dön şarkılarına klip çekmiştir.

2010 tarihinde yayınladığı Biraz Ayrılık isimli albüm çalışması büyük başarı sağlamış hem televizyon hem de radyolarda en çok çalınan şarkılar arasına girmiştir. Bir sonraki albümünü 2012 tarihinde Ara isimli EP ile yapan Gökhan Türkmen, bu albümde Bitmesin isimli şarkıya klip çekmiştir. Son albüm çalışması ise En Baştan ismi ile 2014 tarihinde yayınlanmıştır.

gokhan-turkmen-kimdir

Gökhan Türkmen Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

En Baştan- Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Gökhan Türkmen Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1 Eylül 1983 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 32 yaşındadır

Gökhan Türkmen Kaç Kilo?

82

Gökhan Türkmen Boyu Kaç Cm

1.87

Gökhan Türkmen Saç Rengi Nedir

Siyah

Gökhan Türkmen Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Gökhan Türkmen Burcu Hangi Burçtur?

Başak Burcu

Gökhan Türkmen Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Gökhan Türkmen Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Sinem Aksoy

Gökhan Türkmen Twitter Adresi?

twitter.com/gturkmenmusic

Gökhan Türkmen Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/turkmengokhan

Gökhan Türkmen Eğitimi

Kocaeli Üniversitesi Endüstriyel Yönetim Bölümünü Mezunu

Gökhan Türkmen Mesleği

Şarkıcı

Gökhan Türkmen Fotoğrafları

 gokhan-turkmen-kimdir1 gokhan-turkmen-kimdir gokhan-turkmen-kimdir5 gokhan-turkmen-kimdir6 gokhan-turkmen-kimdir4 gokhan-turkmen-kimdir3 gokhan-turkmen-kimdir2

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!