Gökhan Tepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Gökhan Tepe Kimdir; Nereli, Gökhan Tepe Boyu, Kilosu Kaç, Gökhan Tepe Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Gökhan Tepe Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

8 Şubat 1978 tarihinde Kartal – İstanbul’da doğan Türk Pop müziğinin önemli isimlerinden birisi olan Gökhan Tepe, 1996 tarihinde başladığı aktif kariyerini günümüzde de sürdürmektedir. Şarkıcı kimliği yanında aynı zamanda besteci ve söz yazarı olarak da tanınan Tepe, bir dönem oyunculuk da yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gökhan Tepe Kimdir? Kısaca Hayatı

İlk eğitimini Yeşilyurt Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu’nda almış ve 1988 tarihinde İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarına giriş yapmıştır. Henüz o yıllarda müziğe olan ilgisi ve yetenekleri fark edildiği için eğitim aldığı süre boyunca özel bir ilgi gördüğü söylenmektedir. 1996 tarihinde Çöz Beni ismini taşıyan ilk albümünü yayınlayan Tepe, 1999 tarihinde ikinci albümü olan Canözüm’ü yayınlamıştır.

2002 yılında Belki Hüzün Belki de Aşk ismini taşıyan albümü ile kısa sürede büyük bir çıkış yakalamış ve devam eden süreç içerisinde Yürü Yüreğim, Vur, Aşk Sahnede, Kendim Gibi ve Seninle Her Yere albüm çalışmalarını tanıtmıştır. 2000’li yıllarda aranılan bir şarkıcı olmakla birlikte günümüzde daha geri planda yaşamayı tercih etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gökhan Tepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Gökhan Tepe Nicki-Rol İsmi

Gökhan Tepe

Gökhan Tepe Nereli Memleketi Neresi

Kartal – İstanbul

Gökhan Tepe Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

8 Şubat 1978 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 37 yaşındadır

Gökhan Tepe Kaç Kilo?

77

Gökhan Tepe Boyu Kaç Cm

1.85

Gökhan Tepe Saç Rengi Nedir

Kumral

Gökhan Tepe Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Gökhan Tepe Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Gökhan Tepe Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Gökhan Tepe Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Gökhan Tepe nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Gökhan Tepe Twitter Adresi?

twitter.com/gokhantepemusic

Gökhan Tepe Face Sayfası

https://www.facebook.com/gokhantepe

Gökhan Tepe Eğitimi

İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Bölümü mezunu

Gökhan Tepe Mesleği

Şarkıcı, Söz Yazarı

Gökhan Tepe Fotoğrafları

Gökhan Tepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Gökhan Tepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Gökhan Tepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Gökhan Tepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Gökhan Tepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Gökhan Tepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!