Gizem Karaca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Gizem Karaca Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Gizem Karaca Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

7 Eylül 1992 tarihinde İstanbul’da doğan Gizem Karaca, 2011 yılında başlayan kariyerinde model ve oyuncu olarak önemli projelerde yer almıştır. Ailesinin doğumundan sonra ABD’ye taşınması, Gizem Karaca’nın çocukluk yıllarının önemli bir dönemini ABD ve Kanada’da geçirmesine imkan tanımıştır. İlkokulu ABD’de okuyan Gizem Karaca, ortaokulu Kanada’da okumuş lise döneminde ise Türkiye’ye gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gizem Karaca Kimdir?

Üniversite eğitimi için İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanan oyuncu aynı zamanda aktif olarak İngilizce ve Fransızca konuşmaktadır. Bir dönem üniversitede okurken derslerden uzaklaşmak amacıyla Miss Turkey yarışmasına katılan Gizem Karaca 2011 yılında düzenlenen yarışmayı ikinci olarak tamamlamıştır. 2012 tarihinde Eve Düşen Yıldırım dizisinde başrol alarak kariyerine başlayan oyuncu ilerleyen dönemde önemli yapımlarda yer alma fırsatı yakalamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2012 tarihinde Emir’in Yolu isimli dizide Güneş Sancaktar karakterini canlandıran Karaca, dizi sona erdikten sonra Amerika’ya giderek New York Film Akademisinde oyunculuk eğitimi almış ve 2013 yılında Benim Hala Umudum Var dizisi ile Türkiye’ye dönüş yapmıştır.

Gizem Karaca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Gizem Karaca Nicki-Rol İsmi

Güzel Köylü/ Gül Sümbül

Gizem Karaca Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Gizem Karaca Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

7 Eylül 1992 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 23 yaşındadır

Gizem Karaca Kaç Kilo?

55

Gizem Karaca Boyu Kaç Cm

1.70

Gizem Karaca Saç Rengi Nedir

Kumral

Gizem Karaca Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Gizem Karaca Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Gizem Karaca Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Gizem Karaca Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Gizem Karaca nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Gizem Karaca Twitter Adresi?

twitter.com/gizem__karaca

Gizem Karaca Face Sayfası

https://www.facebook.com/Gizem.Karacaa.Officiall

Gizem Karaca Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü öğrenci

Gizem Karaca Mesleği

Oyuncu

Gizem Karaca Fotoğrafları

 Gizem Karaca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Gizem Karaca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Gizem Karaca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Gizem Karaca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Gizem Karaca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Gizem Karaca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!