Füsun Demirel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Füsun Demirel Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Dizi ve sinema dünyasının usta isimlerinden birisi olan, son yıllarda ağırlıklı olarak dizi projelerinde karşılaştığımız Füsun Demirel, 20 Ağustos 1958 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara’da ilk ve orta eğitimini tamamladıktan sonra İzmir’de lise eğitimini alan Füsun Demirel, lise yıllarından sonra İstanbul’da uzun bir süre bulunmuştur.

Devlet Konservatuarına girmek ve oyunculuk üzerine eğitim almak isteyen ancak konservatuar sınavlarında başarısız olan Füsun Demirel, İstanbul’dan ayrılarak İtalya’ya gitmiş, burada Perugia Dil üniversitesinden 1976 tarihinde mezun olmuştur. 1980 tarihinde Roma Dramatik Sanatlar akademisinde tiyatro eğitimini tamamlayan Demirel, Dario Fo’ya asistanlık yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Füsun Demirel Kimdir? Kariyeri ve Hakkında Bilgi

Füsun Demirel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Aktif sanat yaşantısı boyunca onlarca ödül alan Füsun Demirel’in almış olduğu ödüllerden bazıları, Züğürt Ağa ile En iyi Yardımcı Kadın Oyuncu, Camdan Kalp ve Berdel ile aynı ödül, Ay Vakti ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ve Ankara Sanat Kurumundan aldığı Çevirmen Ödülü olarak sıralanmaktadır. 1984 tarihinde Bir Yudum Sevgi’de yer alan Demirel, Dağınık Yatak ve Gizli Duygular gibi yapımlarda da bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

2000’li yıllardan itibaren dizi sektöründe önemli projelere dahil olan oyuncu, Dönüşü Olmayan Yolculuk, Canım Benim, Eğreti Gelin, Kameranın Ardındaki Kadın, Kızlar Yurdu, Saklı Yüzler ve Geniş Zamanlar gibi projelerde yer almıştır. Son dönemde ise Adana İşi, Hep Yek, Aile İşi ve Bir Baba Hindu projeleri dikkat çekmektedir.

Füsun Demirel Fiziksel Özellikleri

Füsun Demirel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Füsun Demirel Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Füsun Demirel Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

20 Ağustos 1958 doğumlu

Füsun Demirel Kaç Kilo?

70

Füsun Demirel Boyu Kaç Cm

1.78

Füsun Demirel Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Füsun Demirel Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Füsun Demirel Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Füsun Demirel Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Füsun Demirel Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Füsun Demirel’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Füsun Demirel Mesleği

Oyuncu

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!