Furkan Palalı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Furkan Palalı Kimdir; Nereli, Furkan Palalı Boyu, Kilosu Kaç, Furkan Palalı Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Furkan Palalı Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Model ve dizi oyuncusu olarak tanıdığımız Furkan Palalı, Küçük Sırlar ve Adını Feriha Koydum gibi diziler ile tanınmış, oyunculuğa adım atmadan önce ve sonra reklam filmlerinde yer almıştır. 1986 tarihinde Konya’da dünyaya gelen eğitimini Konya Özel Diltaş Lisesinde tamamladıktan sonra Konya Dolapoğlu Anadolu lisesinde devam eden Palalı, o dönem profesyonel olarak basketbol oynamaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kombassan Konyaspor altyapısında 7 yıl basketbol oynayan, 2000 yılında Tofaş kulübünün Konya şubesine transfer olan Palalı, iki yıl daha devam ettiği basketbol kariyerine üniversite eğitimini almak üzere ara vermiştir. Üniversite eğitimini almak üzere Ankara’ya gelen Palalı burada Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümüne girmiş ve bölümünü başarıyla tamamlamıştır.

Furkan Palalı Kimdir? Kısaca Hayatı ve Çalışmaları

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara’da tamamladığı lisans eğitimi sonrasında İstanbul’a gelen ve Marmara Üniversitesi Radyo ve Televziyon bölümünde yüksek lisans eğitimine başlayan oyuncu Ankara’da okuduğu dönemde oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle altı ay boyunca yaratıcı drama üzerine eğitim almış ve sonrasında tiyatro oyunculuğu eğitimlerine devam etmiştir.

2011 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılan ve birinci olan Furkan Palalı, Best Model of World yarışmasında birinci seçildikten sonra adını duyurmuştur. 2010 yılında Küçük Sırlar dizisi ile adım attığı oyunculuğa devam eden süreç içerisinde Adını Feriha Koydum, Hayat Devam Ediyor, Son Yaz Balkanlar 1912, Aşk Emek İster ve Kızıl Elma gibi diziler ile devam etmiştir.

Furkan Palalı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Furkan Palalı Nicki-Rol İsmi

Son Çıkış – Kenan

Furkan Palalı Nereli Memleketi Neresi

Konya

Furkan Palalı Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

27 Ekim 1986 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 29 yaşındadır

Furkan Palalı Kaç Kilo?

82

Furkan Palalı Boyu Kaç Cm

1.90

Furkan Palalı Saç Rengi Nedir

Kumral

Furkan Palalı Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Furkan Palalı Burcu Hangi Burçtur?

Akrep Burcu

Furkan Palalı Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Furkan Palalı Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Selin Boronkay

Furkan Palalı Twitter Adresi?

twitter.com/fpalali

Furkan Palalı Face Sayfası

https://www.facebook.com/furkanpalalicom

Furkan Palalı Eğitimi

Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunu

Furkan Palalı Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Furkan Palalı Fotoğrafları

Furkan Palalı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Furkan Palalı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Furkan Palalı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Furkan Palalı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Furkan Palalı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Furkan Palalı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!