Fulya Zenginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Fulya Zenginer Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Ekranların yeni ve sevilen yüzlerinden birisi olan Fulya Zenginer, oldukça genç olmasına karşın 2008 yılında başladığı aktif oyunculuk kariyerinde hem dizi hem de sinema filmlerinde yer almıştır. 2006 – 2008 yılları arasında Doktorlar dizisinde canlandırdığı Hande karakteri ile tanınan Fulya Zenginer, aradan geçen süreç içerisinde pek çok projeye dahil olmuştur.

1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Fulya Zenginer, ilk ve ortaokul eğitimini Zeytinburnu Nuri Paşa ilköğretim okulunda almış ve lise eğitimini ise Bakırköy Lisesinde tamamlamıştır. Lise döneminden sonra üniversite eğitimi için Haliç Üniversitesine giren oyuncu burada Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fulya Zenginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Fulya Zenginer Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

2006 yılında İki Aile dizisinde ilk kez izleyici karşısına çıkan bu dizide Eda rolü ile ekranlarda yer almaya başlayan Fulya Zenginer, aynı tarihlerde Doktorlar dizisinde Hande karakteri ile konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2008 – 2010 yılları arasında Küçük Kadınlar dizisinde Yeliz karakterini canlandıran oyuncu kısa sürede tanınan isimlerden birisi haline gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

2011 yılında yeniden ekranlara dönen bu kez Tövbeler Tövbesi isimli dizide Fidan karakteri ile izleyici karşısına çıkan Zenginer, devam eden süreç içerisinde Benim İçin Üzülme gibi dizilerde de yer almıştır. Sağ Salim ve Elcin sinema filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer alan Zenginer, son olarak 2015 – 2016 döneminde yayınlanması planlanan Fabrika Kızı isimli yapıma dahil olmuştur.

Fulya Zenginer Nicki-Rol İsmi

Fabrika Kızı

Fulya Zenginer Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Fulya Zenginer Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

21 Temmuz 1989 doğumlu

Fulya Zenginer Kaç Kilo?

49

Fulya Zenginer Boyu Kaç Cm

1.61

Fulya Zenginer Saç Rengi Nedir

Kumral

Fulya Zenginer Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Fulya Zenginer Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Fulya Zenginer Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Fulya Zenginer Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Fulya Zenginer’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Fulya Zenginer Twitter Adresi?

twitter.com/fulyazenginer5

Fulya Zenginer Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/fulyazresmisayfasi/

Fulya Zenginer Eğitimi

Haliç Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu

Fulya Zenginer Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Fulya Zenginer Fotoğrafları

Fulya Zenginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Fulya Zenginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Fulya Zenginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Fulya Zenginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Fulya Zenginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!