Ezgi Asaroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Ezgi Asaroğlu Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Ezgi Asaroğlu Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

18 Haziran 1987 tarihinde İzmir’de doğan Ezgi Asaroğlu 2004 tarihinde başlayan kariyerinde dizi ağırlıklı projelerde yer almış, son dönemin beğenilen ve merak edilen oyuncularından birisidir. İzmir’de eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakütlesi, Antropoloji bölümü Sosyal Antropoloji Anabilim Dalı’nda eğitim alan Ezgi Asaroğlu Bir Dilim Aşk dizisi ile televizyon dünyasına adım atmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ezgi Asaroğlu Kimdir?

Menekşe ile Halil, Hatırla Sevgili, Gece Sesleri, Binbir Gece gibi dizilerde çeşitli roller üstlenen güzel oyuncu sinemaya 2007 tarihinde çekilen For a Moment Freedom filmi ile adım atmıştır. İlerleyen süreçte Kampüste Çıplak Ayaklar, Acı Aşk filmlerinde de yer alan Asaroğlu televizyon dünyasında Leyla ile Mecnun dizisinde sergilediği rol ile dikkat çekmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yağmurdan Kaçarken, En Mutlu Olduğum Yer, Aşk Kırmızı, Cennetten Kovulmak ve Sağ Sağlim 2 filmleri ile sinema dünyasında çok sayıda projede yer alan oyuncu Cennetten Kovulmak filmi ile 50. Uluslararası Altın Portakal Film Festivalinde En İyi Film ödülünü almış O Hayat Benim dizisinin çekimlerine başlamıştır.

Ezgi Asaroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Ezgi Asaroğlu Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

O Hayat Benim/ Bahar

Ezgi Asaroğlu Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Ezgi Asaroğlu Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

18 Haziran 1987 doğumlu . (Ağustos 2015 itibarıyla) 28 yaşındadır

Ezgi Asaroğlu Kaç Kilo?

56

Ezgi Asaroğlu Boyu Kaç Cm

1.65

Ezgi Asaroğlu Saç Rengi Nedir

Kumral

Ezgi Asaroğlu Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Ezgi Asaroğlu Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Ezgi Asaroğlu Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Ezgi Asaroğlu Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Ezgi Asaroğlu’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Ezgi Asaroğlu Twitter Adresi?

twitter.com/ezgi_asaroglu

Ezgi Asaroğlu Face Sayfası

https://www.facebook.com/asarogluezgi

Ezgi Asaroğlu Eğitimi

Ezgi Asaroğlu Mesleği

Oyuncu

Ezgi Asaroğlu Fotoğrafları

 Ezgi Asaroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ezgi Asaroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ezgi Asaroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ezgi Asaroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!