Evrim Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Evrim Akın Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Evrim Akın Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

12 Haziran 1979 tarihinde Ankara’da doğan 1995 tarihinde başlayan aktif kariyerini günümüzde oyuncu olarak sürdüren Evrim Akın, sinema, tiyatro ve dizi dünyasında oyuncu – sunucu olarak görev almaktadır. Ankara’da doğmuş olmasına karşın yaşamının bir bölümünü İzmir’de sürdüren ünlü oyuncu 17 yaşında babasını kaybettikten sonra Konak Belediye Tiyatrosunda kursiyer olarak yer almaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Evrim Akın Kimdir?

Tiyatro ile tanıştıktan sonra kariyerine bu yönde devam etmeye karar veren Müjdat Gezen Sanat Okuluna giren Evrim Akın, bir dönem İbo Show’da yayınlanan farklı skeçlerde de yer almıştır. Eltiler dizisinde Fitnat karakterini canlandıran oyuncu Show TV’de yayınlanan İmparator dizisinde Çiçek karakterine hayat vermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Avrupa Yakası dizisine girdiğinde dizinin popülerliği ve sergilediği performans ile beğeni toplayan Akın, pek çok repliğin uzun süre ağızlarda takılı kalmasına neden olmuştur. Bez Bebek dizisinde Nana rolünü canlandıran Koca Kafalar TV’de sunuculuk yapan Evrim Akın, TV8’de Uzman Avı isimli bir programı sunmuş, 2011 – 2013 yılları arasında ATV’de yayınlanan Alemin Kralı dizisinde Jülide karakterini canlandırmıştır.

Evrim Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Evrim Akın Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Evrim Akın/ Ev Kuşu

Evrim Akın Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Evrim Akın Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

12 Haziran 1979 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 36 yaşındadır

Evrim Akın Kaç Kilo?

52

Evrim Akın Boyu Kaç Cm

1.59

Evrim Akın Saç Rengi Nedir

Siyah

Evrim Akın Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Evrim Akın Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Evrim Akın Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Evrim Akın Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Evrim Akın nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Evrim Akın Twitter Adresi?

twitter.com/akinevrim

Evrim Akın Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/evrimakinofficial

Evrim Akın Eğitimi

Evrim Akın Mesleği

Sunucu, Oyuncu

Evrim Akın Fotoğrafları

 Evrim Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Evrim Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Evrim Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Evrim Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Evrim Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Evrim Akın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!