Esra Eron Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Esra Eron Kimdir; Nereli, Esra Eron Boyu, Kilosu Kaç, Esra Eron Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Esra Eron Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Uzun aralıklı ve az sayıda yapımda yer aldığı kariyerinde oyuncu ve manken olarak önemli işlere imza atan Esra Eron, 1980 tarihinde İzmir’de doğmuş, oyuncu, sunucu ve manken olarak çeşitli projelerde yer almıştır. Göz önünde olmayı sevmeyen bir isim olması nedeniyle adını yalnızca yer aldığı projelerde gördüğümüz Esra Eron hakkında detaylı bir bilgi bulunmamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

2002 yılında Miss Turkey yarışmasına katılarak bu yarışmayı üçüncü olarak tamamlayan Esra Eron, aynı tarihler içerisinde Türkiye’yi Miss Europe yarışmasında da temsil etmiş ve Miss Europe’yi de üçüncü olarak tamamlamıştır. Elde ettiği bu başarı sonrasında dikkat çeken oyuncu yapımcıların radarına girerek ilk projelerine imza atmıştır.

Esra Eron Kimdir? Kısaca Hayatı ve Çalışmaları

Sponsorlu Bağlantılar

Her ne kadar kendisini oyuncu yönü ile tanıyor olsak da güzellik yarışmasında elde ettiği başarılardan sonra manken ve model olarak bir dönem önemli çalışmalar yapmış, ünlü isimler ile çalışma fırsatı yakalamıştır. Yarışmanın gerçekleştiği yıllarda Çatıdaki Kız isimli projede yer alan oyuncu bu proje sonrasında uzun bir süre ekranlardan uzak kalmıştır.

2004 yılında Hırsız Var isimli yapımda Begüm karakterine hayat veren başarılı performansı yanında güzelliğiyle de dikkat çeken Esra Eron, bu tarihten sonra televizyon odaklı diğer projelere yönelmiş ve uzun bir süre dizi dünyasından uzak kalmıştır. 2015 tarihinde Kiralık Aşk dizisi ile ekranlara geri dönen oyuncu aktif olarak İngilizce ve Fransızca konuşabilmektedir.

Esra Eron Nicki-Rol İsmi

Kiralık Aşk-Feryal Tümen

Esra Eron Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Esra Eron Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1 Ocak 1980 doğumlu ve. (Ekim 2015 itibarıyla) 35 yaşındadır

Esra Eron Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Esra Eron Kaç Kilo?

56

Esra Eron Boyu Kaç Cm

1.78

Esra Eron Saç Rengi Nedir

Sarı

Esra Eron Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Esra Eron Burcu Hangi Burçtur?

Oğlak Burcu

Esra Eron Vücut Ölçüleri?

89-61-93

Esra Eron Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Esra Eron’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Esra Eron Twitter Adresi?

twitter.com/esraeronasik

Esra Eron Face Sayfası

 

Esra Eron Eğitimi

 

Esra Eron Mesleği

Manken- Dizi Oyuncusu

Esra Eron Fotoğrafları

Esra Eron Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Esra Eron Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Esra Eron Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Esra Eron Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Esra Eron Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!