Esra Bilgiç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Esra Bilgiç Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Esra Bilgiç Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen, genç ve yetenekli oyuncular arasında gösterilen Esra Bilgiç, yer aldığı yapımlarda gösterdiği başarılı performans sonrasında tanınmış ve öne çıkan isimlerden biri olmayı başarmıştır. Son dönemde Osmanlı Devletinin kuruluş döneminin ele alındığı Diriliş dizisinde yer alan oyuncu burada gösterdiği performans ile tanınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Esra Bilgiç Kimdir?

Henüz çok genç olmasına karşın oyunculuk konusunda sahip olduğu yetenekler ile dikkat çeken Esra Bilgiç, Ankara’da doğmuş ve eğitimini burada tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümüne giren ve bu bölümü başarıyla tamamlayan Esra Bilgiç, mesleğine yönelmek yerine tutkuyla bağlı olduğu oyunculuğu seçmiş ve kendini bu alanda yetiştirmeye başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunculuk yanında moda tasarımıyla da yakından ilgilenen Esra Bilgiç, ilk oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş dizisinde canlandırdığı Halime Hatun karakteri ile yaşamıştır. Bu dizide gösterdiği başarılı performans sonrasında yapımcıların radarına giren, genç oyuncular arasında hızlı bir yükseliş yaşayan Esra Bilgiç gelecekte iddialı yapımlarda yer alması beklenen isimlerden birisidir.

Esra Bilgiç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

Esra Bilgiç Nicki-Rol İsmi

Diriliş Ertuğrul / Halime hatun

Esra Bilgiç Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Esra Bilgiç Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

14 Ekim 1992 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 23 yaşındadır

Esra Bilgiç Kaç Kilo?

52

Esra Bilgiç Boyu Kaç Cm

1.77

Esra Bilgiç Saç Rengi Nedir

Siyah

Esra Bilgiç Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Esra Bilgiç Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Esra Bilgiç Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Esra Bilgiç Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Esra Bilgiç nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Esra Bilgiç Twitter Adresi?

twitter.com/esbilgic

Esra Bilgiç Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/public/Esra-Bilgiç

Esra Bilgiç Eğitimi

Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunu

Esra Bilgiç Mesleği

Oyuncu

Esra Bilgiç Fotoğrafları

 Esra Bilgiç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Esra Bilgiç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Esra Bilgiç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Esra Bilgiç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Esra Bilgiç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Esra Bilgiç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!