Eren Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Eren Vurdem Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Eren Vurdem Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son dönemin genç ve yetenekli oyuncuları arasında gösterilen, yer aldığı dizilerde hem performansı hem de yakışıklılığı ile dikkat çeken Eren Vurdem, aranan oyuncular arasında yer almaktadır. Yeni dönem genç oyunculardan birisi olan Eren Vurdem, 7 Ekim 1988 tarihinde Konya’da dünyaya gelmiş ve yaşamının bir bölümünü burada geçirmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Vurdem Kimdir?

Konya’da doğan ve eğitimini burada alan Eren Vurdem, üniversite eğitimini almak üzere hayalini kurduğu ve uzun yıllar emek verdiği oyunculuk konusunda kendini geliştirmek için Haliç Üniversitesi Konservatuar – Tiyatro bölümüne girmiş ve eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Oyunculuk konusunda gösterdiği performans yanında aynı zamanda tiyatro kökenli olması nedeniyle dikkat çeken Vurdem, aktif kariyerine diziler ile devam etmektedir.

Daha önceki dönemlerde Şefkat Tepe, Arka Sokaklar gibi dizilerde çeşitli roller üstlenen kısa – uzun bazı bölümlerde yer alan Eren Vurdem, son dönemde büyük beğeni toplayan ve geniş bir hayran kitlesi olan İnadına Aşk dizisinde Defne karakterinin abisini canlandırmakta ve bu dizide Çınar karakterine hayat vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Eren Vurdem Nicki-Rol İsmi

İnadına Aşk- Çınar

Eren Vurdem Nereli Memleketi Neresi

Konya

Eren Vurdem Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

7 Ekim 1988 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 27 yaşındadır

Eren Vurdem Kaç Kilo?

70

Eren Vurdem Boyu Kaç Cm

1.75

Eren Vurdem Saç Rengi Nedir

Sarı

Eren Vurdem Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Eren Vurdem Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Eren Vurdem Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Eren Vurdem Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Eren Vurdem nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Eren Vurdem Twitter Adresi?

twitter.com/erenvurdemfan

Eren Vurdem Face Sayfası

https://www.facebook.com/public/ErEn-Vurdem

Eren Vurdem Eğitimi

Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü Mezunu

Eren Vurdem Mesleği

Dizi Oyuncusu

Eren Vurdem Fotoğrafları

 Eren Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eren Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eren Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eren Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eren Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eren Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!