Eren Hacısalihoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Eren Hacısalihoğlu Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Eren Hacısalihoğlu Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1979’ da Trabzon’un Akçaabat ilçesinde dünyaya gelen Eren HACISALİHOĞLU, bugün 36 yaşındadır. Küçük yaşlardan beri oyunculuğu sevdiği ve bu alanda yeteneğe de sahip olduğunu düşünen başarılı oyuncunun ilk günlerden beri oyunculuğa merakı vardı. Ancak bir ara bu hedefinden nedeni bilinmeyen bir şekilde sapmış ve girdiği sınav sonucunda Ankara Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’ nü kazanmış ve bu bölümde iki yıl kadar okumuştur. Ancak bu iki yıl sonunda olmak istediği mesleğin İnşaat Mühendisi değil de oyunculuk olduğuna karar vermiş ve iki yılın sonunda okulu bırakmış ve oyuncu olmaya karar vermiştir. Bu amaçla da Haliç Üniversitesi Konservatuar Bölümü’ nün açmış olduğu sınavlara girmiş ve bu sınavlarda da başarılı olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Hacısalihoğlu Kimdir?

Vermiş olduğu hayati kararla geleceğini şekillendirmiş olan genç yıldız, verdiği bu kararı hayatının dönüm noktalarından biri olarak tanımlar. Zaten vermiş olduğu bu hayati karardan sonra da şöhretin kapıları kendisine bir bir açılmıştır. İlk oyunculuk deneyimini TRT’ nin sevilen dizisi olan Mavi Kelebekler’ de yaşayan başarılı oyuncunun bu projede sergilediği performans gerçekten göz doldurmuş ve değişik projelerde yer alması için onun adına bir başlangıç olmuştur. Daha sonra ise İnsan Aldandı ve Benim İçin Üzülme gibi projelerde yer alan genç yıldız bu dizilerdeki performansı ile de adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Şu anda da değişik projelerde yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Hacısalihoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Eren Hacısalihoğlu Nicki-Rol İsmi

Kalbim Ege’de Kaldı/ Yaman

Eren Hacısalihoğlu Nereli Memleketi Neresi

Akçaabat-Trabzon

Eren Hacısalihoğlu Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

5 Haziran 1986 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 30 yaşındadır

Eren Hacısalihoğlu Kaç Kilo?

74

Eren Hacısalihoğlu Boyu Kaç Cm

1.80

Eren Hacısalihoğlu Saç Rengi Nedir

Siyah

Eren Hacısalihoğlu Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Eren Hacısalihoğlu Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Eren Hacısalihoğlu Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Eren Hacısalihoğlu Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Selin Şekerci

Eren Hacısalihoğlu Twitter Adresi?

twitter.com/erenhcsalihoglu

Eren Hacısalihoğlu Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/ErenHacisalihogluFanClup

Eren Hacısalihoğlu Eğitimi

Ankara Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü terk

Eren Hacısalihoğlu Mesleği

Oyuncu

Eren Hacısalihoğlu Fotoğrafları

 Eren Hacısalihoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiEren Hacısalihoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eren Hacısalihoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eren Hacısalihoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eren Hacısalihoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eren Hacısalihoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eren Hacısalihoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!