Emre Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Emre Vurdem Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Emre Vurdem Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Yeni dönem genç dizi oyuncuları arasında yer alan ve daha çok gençlik dizileri ile karşımıza çıkan Emre Vurdem, 1988 tarihinde Konya’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu kimliği ve gösterdiği başarılı performans yanında aynı zamanda fiziksel görünüşüyle de dikkat çeken Emre Vurdem, başarılı performansıyla birlikte adından söz ettirmeye başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Emre Vurdem Kimdir?

1988 tarihinde Konya’da doğan Emre Vurdem, ilk, orta ve lise eğitimini Konya’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümüne girmiş ve bölümünü başarıyla tamamlayarak mezun olmuştur. Tiyatro eğitimi aldığı sırada küçük çaplı projelerde yer alan ve özellikle oyunculuk konusunda kendini geliştiren Emre Vurdem, İnadına Aşk dizisi ile çıkış yakalamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

175 cm boy uzunluğa sahip olan sarışın, mavi gözlü bir oyuncu olarak tanınan Emre Vurdem, İnadına Aşk dizisinde Karadenizli bir karakter olan Çınar Barutçu karakterine hayat vermektedir. Bu dizide sergilediği başarılı performansla birlikte aynı zamanda oyunculuk yönünde de eğitimlerini sürdüren Vurdem, gelecekte önemli yapımlarda yer almaya devam edecek isimlerden biri gibi görünüyor.

Emre Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Emre Vurdem Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

İnadına Aşk/ Çınar Barutçu

Emre Vurdem Nereli Memleketi Neresi

Konya

Emre Vurdem Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1988 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 27 yaşındadır

Emre Vurdem Kaç Kilo?

70

Emre Vurdem Boyu Kaç Cm

1.75

Emre Vurdem Saç Rengi Nedir

Sarı

Emre Vurdem Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Emre Vurdem Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Emre Vurdem Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Emre Vurdem Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Emre Vurdem nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Emre Vurdem Twitter Adresi?

twitter.com/tvurdem

Emre Vurdem Face Sayfası

https://www.facebook.com/…/Emre-Vurdem/1.

Emre Vurdem Eğitimi

Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümü mezunu

Emre Vurdem Mesleği

Oyuncu

Emre Vurdem Fotoğrafları

 Emre Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Vurdem Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!