Emra Kınay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Emre Kınay Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Emre Kınay Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

5 Mart 1970 tarihinde İstanbul’da doğan Emre Kınay, 1991 tarihinde başladığı aktif kariyerinde, geçmişten günümüze değin pek çok önemli projede yer almış oyunculardan birisidir. Daha çok televizyon ağırlıklı projelerde yer alan Emre Kınay, Dostlar Tiyatrosu, Bakırköy Belediye Tiyatroları gibi topluluklarda da çeşitli görevlerde bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Emre Kınay Kimdir?

Kurucusu olduğu Duru Tiyatro topluluğunda günümüzde de çeşitli oyunlar sergileyen ve aktif olarak hizmet sunmaya devam eden Emre Kınay, geçmişte pek çok projede yer almış olmasına karşın özellikle İclal Aydın ile kamera karşısına geçtiği İki Aile dizisi sayesinde büyük bir çıkış yakalamıştır. Güneşi Beklerken dizisinde bir öğretmeni canlandıran Kınay, son olarak Güneşin Kızları isimli dizide kamera karşısına geçmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bugüne kadar yer aldığı yapımlara bakıldığında özellikle Okul, Kurtlar İmparatorluğu, Güneşi Gördüm, Ah Kalbim, Aile Reisi, Ustura Kemal, Güneşi Beklerken, Sil Baştan, İnşaat 2, Ulan İstanbul gibi projeler öne çıkmaktadır. Yine Berivan ve Baba gibi diziler oyuncunun öne çıkmasında önemli katkılar sağlamıştır.

Emra Kınay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Emre Kınay Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Güneşin Kızları /Haluk Mertoğlu

Emre Kınay Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Emre Kınay Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

5 Mart 1970 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 45 yaşındadır

Emre Kınay Kaç Kilo?

70

Emre Kınay Boyu Kaç Cm

1.81

Emre Kınay Saç Rengi Nedir

Siyah

Emre Kınay Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Emre Kınay Burcu Hangi Burçtur?

Balık Burcu

Emre Kınay Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Emre Kınay Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Emre Kınay nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Emre Kınay Twitter Adresi?

twitter.com/emrekkinay

Emre Kınay Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/emrekinaypage

Emre Kınay Eğitimi

Emre Kınay Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Emre Kınay Fotoğrafları

 Emra Kınay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emra Kınay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emra Kınay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emra Kınay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emra Kınay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emra Kınay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!