Emre Canpolat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Emre Canpolat Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Emre Canpolat Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Aslen Gazianteplidir. 22 Eylül 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.1996 yılında Mersin Halk Evi Tiyatrosu’nda tiyatro hayatına başladı. Isparta’da okurken hem tahsil hayatını devam ettirdi hem de Isparta Belediye Tiyatrosu kurulum aşamalarında bulundu ve çeşitli birçok oyunda rol aldı.  Ayrıca burada sahne amirliği görevini de üstlendi. 2005 yılında tiyatroda değişik rolleri üstlenen yakışıklı oyuncu, 2006 yılında BKM mutfak ekibine katıldı. Halen aynı grupta yer alan başarılı oyuncu hem oyuncu hem sahne amirliği yapmaktadır. BKM mutfakta adeta kariyeri için zirve başlangıcı yapan başarılı oyuncu bundan sonraki projelerde yer almak için çok çaba göstereceği sinyallerini vermektedir. Ayrıca Başarılı oyuncu, 1 Mayıs eylemlerinde yürümek istemiş olaylara karışıp arbede yapınca polis tarafından gözaltına alınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Emre Canpolat Kimdir?

Rol aldığı ve yardımcı olduğu eserler: Taşa yazılan Aşk, Çok güzel hareketler bunlar, Fırtına, Cennet Mahallesi, Türkü Filmi, Bir demet tiyatro, Göl zamanı, Çok film Hareketler Bunlar, Neşeli Hayat, Girdap, Yan Masa, Kayıp şehir, Yanılgılar ve son olarak ta Filinta. Filinta dizisine değinecek olursak Bölüm itibariyle kadroya dâhil olan yetenekli oyuncu, bundan sonra Filinta Mustafa (Onur Tuna) ile birlikte suçların, suçluların Vе gizemli hikâyelerin peşinde koşarak ‘Filinta’ dizisine taze yeni kan olarak genç kız hayranlarını da gönülden fethedecekler. Cesur, gözü pek, iyi dövüşçü, hafif kabadayı, çok konuşmayan ve bakışlarıyla dediğini anlatan, gelenekçi, Nizamiye’de kendi çabaları ve doğruluğuyla yükselmiş, sokakları ve raconu iyi bilen, Osmanlı adaleti için Filinta Mustafa ve Kadı Gıyaseddin ile birlikte adalet savaşçısı olarak izleyeceğimiz ‘Gazanfer’ rolündeki Emre Canpolat’ı izleyebileceğiz

Sponsorlu Bağlantılar

Emre Canpolat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Emre Canpolat Nicki-Rol İsmi

Filinta/Gazanfer

Emre Canpolat Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Emre Canpolat Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

22 Eylül 1981 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 34 yaşındadır

Emre Canpolat Kaç Kilo?

80

Emre Canpolat Boyu Kaç Cm

1.86

Emre Canpolat Saç Rengi Nedir

Siyah

Emre Canpolat Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Emre Canpolat Burcu Hangi Burçtur?

Başak Burcu

Emre Canpolat Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Emre Canpolat Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Emre Canpolat’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Emre Canpolat Twitter Adresi?

twitter.com/canpolatemre

Emre Canpolat Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/bkmemrecanpolat

Emre Canpolat Eğitimi

Emre Canpolat Mesleği

Sinema, Tiyatro, Reklam ve Dizi oyuncusu

Emre Canpolat Fotoğrafları

 Emre Canpolat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Canpolat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Canpolat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Canpolat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Canpolat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Canpolat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!