Emre Altuğ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Emre Altuğ Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Emre Altuğ Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

14 Nisan 1970 tarihinde Beşiktaş – İstanbul’da doğan Emre Altuğ 1999 tarihinde başladığı kariyerini günümüzde şarkıcı, besteci ve oyuncu olarak sürdürmektedir. Ev hanımı bir anne ile diş hekimi bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Emre Altuğ aslen Niğde’lidir. Abisi profesyonel bir müzisyen olan Altuğ lise döneminde Şişli Terakki Lisesinde okurken bir yıl dönem tekrarı yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Emre Altuğ Kimdir?

Lise döneminde gitar ile tanışan ve gitar çalmaya başlayan Emre Altuğ İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Bölümüne girmiş ve buradan mezun olmuştur. 1990’lı yıllarda Sezen Aksu, Nilüfer, Sertab Erener, Levent Yüksel gibi isimlerin arkasında vokalistlik yapan Emre Altuğ 3 sezon boyunca aynı zamanda Dormen Tiyatrosunda sahne almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

1999 tarihinde çıkardığı İbret-i Alem isimli şarkısı ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapmış kısa sürede geniş bir hayran kitlesi oluşturmuştur. Aynı tarihlerde Bir Kış Öyküsü isimli müzikalde yer alan ve sonrasında Ağaçlar Ayakta Ölür, Halk Çocuğu gibi yapımlara dahil olan Altuğ son albüm çalışmasını 2011 tarihinde Zil ismi ile duyurmuştur.

Emre Altuğ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Emre Altuğ Nicki-Rol İsmi

Halk Çocuğu

Emre Altuğ Nereli Memleketi Neresi

Beşiktaş – İstanbul

Emre Altuğ Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

14 Nisan 1970 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 45 yaşındadır

Emre Altuğ Kaç Kilo?

67

Emre Altuğ Boyu Kaç Cm

1.74

Emre Altuğ Saç Rengi Nedir

Siyah

Emre Altuğ Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Emre Altuğ Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Emre Altuğ Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Emre Altuğ Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Emre Altuğ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Emre Altuğ Twitter Adresi?

twitter.com/emrealt

Emre Altuğ Face Sayfası

https://www.facebook.com/OfficialEmreAltug

Emre Altuğ Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü Mezunu

Emre Altuğ Mesleği

Şarkıcı, Oyuncu

Emre Altuğ Fotoğrafları

 Emre Altuğ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Altuğ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Altuğ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Altuğ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Altuğ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Emre Altuğ Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!