Elnur Hüseynov Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Elnur Hüseynov  Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Elnur Hüseynov Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son dönemde katıldığı müzik programı sebebiyle adından sıkça söz ettiren Elnur Hüseynov, 3 Mart 1987 tarihinde Aşkabat’ta doğmuştur. O dönem Sovyet rejimi altında yer alan bu bölge, daha sonra Türkmenistan’ın başkenti olarak anılmaya başlanmıştır. Türkmenistan doğumlu olmasına karşın Azerbaycan’lı bir şarkıcı olan Elnur, henüz beş yaşında piyano eğitimi almaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Elnur Hüseynov kimdir, Elnur Hüseynov hayatı, Elnur Hüseynov çalışmaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Elnur Hüseynov Kimdir? Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

1987 tarihinde Aşkabat’ta doğan Elnur Hüseynov, beş yaşında piyano eğitimi almaya başlamıştır. 1999 yılında Bakü’ye taşındıktan sonra tıp eğitimi almaya başlayan Hüseynov, bir yıl sonra müziğe olan ilgisi nedeniyle tekrar müzik eğitimi almaya başlamıştır. Eğitim aldığı süre içerisinde Azerbaycan Devlet Opera ve Bale salonunda çalışan Hüseynov, 2001 tarihinde Şarkını Söyle isimli yarışmada birincilik ödülü kazanmıştır.

2004 tarihinde imaj ve stil üzerine eğitim alan Elnur Hüseynov, 2007 tarihinde amatör şarkıcılar için düzenlenen yarışmada yine birinciliği kazanmıştır. 2008 tarihinde ilk kez Azerbaycan adına katıldığı Eurovision yarışmasında sekizinci olmuştur.

Son olarak O Ses Türkiye yarışmasında tüm jüri üyeleri tarafından beğenilmesine karşın Ebru Gündeş’i seçerek yarışmaya devam etmiş ve yarışma sonunda birinciliği kazanmıştır. Bugün aktif yaşantısına şarkıcı olarak devam eden Elnur Hüseynov, hem Azerbaycan hem de Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Bu sebeple 2015 yılında gerçekleştirilen Eurovision’da yine Azerbaycan’ı temsil etmiştir.

elnur-huseynov-kimdir

Elnur Hüseynov Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Elnur Hüseynov-Angel- Azeri şarkıcı

Elnur Hüseynov Nereli Memleketi Neresi

Türkmenistan / Aşkabat

Elnur Hüseynov Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

7 Mart 1987 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 28 yaşındadır

Elnur Hüseynov Kaç Kilo?

74

Elnur Hüseynov Boyu Kaç Cm

1.77

Elnur Hüseynov Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Elnur Hüseynov Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Elnur Hüseynov Burcu Hangi Burçtur?

Balık Burcu

Elnur Hüseynov Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Elnur Hüseynov Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Elnur Hüseynov ‘ nın Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Elnur Hüseynov Twitter Adresi?

twitter.com/elnurofficial

Elnur Hüseynov Face Sayfası

https://www.facebook.com/elnurhuseynovoffic..

Elnur Hüseynov Eğitimi

Elnur Hüseynov Mesleği

Şarkıcı

Elnur Hüseynov Fotoğrafları

 elnur-huseynov-kimdir5 elnur-huseynov-kimdir4 elnur-huseynov-kimdir3 elnur-huseynov-kimdir2 elnur-huseynov-kimdir1 elnur-huseynov-kimdir

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!