Ekin Mert Daymaz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Ekin Mert Daymaz Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

 Ekin Mert Daymaz Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Genç ve yetenekli isimler arasında görülen Mert Ekin Daymaz 2 Aralık 1990 tarihinde Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Profesyonel kariyerinde bir dizi çalışması bulunan oyuncu Star TV ekranlarında yayınlanan Çilek Kokusu dizisi ile çıkış yakalamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekin Mert Daymaz Kimdir?

Oyuncu kimliği yanında aynı zamanda düzgün fiziği ile dikkat çeken Mert Ekin Daymaz, manken ve modellikle birlikte oyunculuğu bir arada götürmektedir. Hollanda’da doğan ve bir dönem burada yaşayan oyuncu Türkiye’ye döndükten sonra eğitimine ve çalışmalarına devam etmiştir. Best Model of World yarışmasını üçüncü olarak tamamlayan Mert Ekin Daymaz, burada gösterdiği başarıdan sonra yapımcıların dikkatini çekmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı zamanda amatör – profesyonel bir basketbolcu olan Daymaz, uzun bir süre basketbol oynamaya devam etmiştir. Bu kariyerini sonlandırdıktan sonra modelliğe yönelen Mert Ekin Daymaz, Haliç Üniversitesinde Antrenörlük ve Fitness üzerine eğitim görmektedir. Oyunculuğa yöneldikten sonra eğitim almaya karar veren ve bu kapsamda Dolunay Soysert, Ayşegül Aydın ve Ümit Çırak gibi isimlerden dersler alan Mert Ekin Daymaz, oyunculuk kariyerine Not Defteri isimli dizi ile başlamıştır.

Not Defteri isimli dizide Egemen karakterine hayat veren oyuncu sergilediği başarılı performans sonrasında yeni çalışmalara göz kırpmıştır. Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Çilek Kokusu isimli dizide Volkan karakterini canlandıran Mert Ekin Daymaz, Mert Ekin Daymaz ile Demet Özdemir, Yusuf Çim, Gözde Kaya gibi yeni ve genç isimler ile kamera karşısına geçiyor.

ekin-mert-daymaz-kimdir3

Ekin Mert Daymaz Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Çilek Kokusu- Volkan

Ekin Mert Daymaz Nereli Memleketi Neresi

Hollanda

Ekin Mert Daymaz Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

2 Aralık 1990 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 25 yaşındadır

Ekin Mert Daymaz Kaç Kilo?

75

Ekin Mert Daymaz Boyu Kaç Cm

1.85

Ekin Mert Daymaz Saç Rengi Nedir

Siyah

Ekin Mert Daymaz Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Ekin Mert Daymaz Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Ekin Mert Daymaz Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Ekin Mert Daymaz Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Mert Ekin Daymaz nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Ekin Mert Daymaz Twitter Adresi?

twitter.com/ekinmertdaymaz

Ekin Mert Daymaz Face Sayfası

https://www.facebook.com/EkinMertDaymazFan

Ekin Mert Daymaz Eğitimi

Haliç Üniversitesi’nde antrenörlük ve fitness Bölümü Mezunu

Ekin Mert Daymaz Mesleği

Model, Oyuncu

Ekin Mert Daymaz Fotoğrafları

ekin-mert-daymaz-kimdir5 ekin-mert-daymaz-kimdir4 ekin-mert-daymaz-kimdir3 ekin-mert-daymaz-kimdir2 ekin-mert-daymaz-kimdir1

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!