Eda Özerkan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Eren Vurdem Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Eda Özerkan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

11 Mart 1984 tarihinde Adana’da doğan Eda Özerkan 2004 tarihinde başlayan kariyerinde oyuncu ve model olarak önemli çalışmalarda yer almıştır. Eğitim yaşantısına Adana’da başlamasına karşın liseyi Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi’nde tamamlayan Özerkan lisede okuduğu dönemde resim ve dans konusunda çeşitli eğitimler almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eda Özerkan Kimdir?

2002 yılında ilk kez televizyon dünyasına adım atan ve Beyaz Show – Ejder’in İnci Tanelerinde birincilik elde eden Eda Özerkan 2003 tarihinde Kral TV ekranlarında VJ’lik yapmaya başlamıştır. 2004 tarihinde Cennet Mahallesi dizisinde Cansel karakterini canlandıran Eda Özerkan 2007 tarihinde Ekol Drama’da oyunculuk eğitimleri almaya başlamış ve aynı tarihlerde Pars: Kira Operasyonu’nda Füsun karakterini canlandırmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2008 tarihinde Girdap dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Eda Özerkan 2008 – 2009 tarihleri arasında Aşk-ı Memnu dizisinde Elif, Adanalı dizisinde Nazlı, Firar dizisinde Elif Komiser ve Kertenkele dizisinde Selin karakterlerine hayat vermiştir. Oyuncu son dönemde Star TV ekranlarında yayınlanmış olan Survivor yarışmasına dahil olmuş, yarışmada ikinci hafta sonunda oylama ile elenmiştir. 

Eda Özerkan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Eda Özerkan Nicki-Rol İsmi

Kertenkele- Selin

Eda Özerkan Nereli Memleketi Neresi

Adana

Eda Özerkan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

11 Mart 1984 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 31 yaşındadır

Eda Özerkan Kaç Kilo?

56

Eda Özerkan Boyu Kaç Cm

1.73

Eda Özerkan Saç Rengi Nedir

Siyah

Eda Özerkan Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Eda Özerkan Burcu Hangi Burçtur?

Balık Burcu

Eda Özerkan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Eda Özerkan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Eda Özerkan nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Eda Özerkan Twitter Adresi?

twitter.com/edaedaozerkan

Eda Özerkan Face Sayfası

https://www.facebook.com/edaedaozkerkan

Eda Özerkan Eğitimi

Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi Mezunu

Eda Özerkan Mesleği

Oyuncu

Eda Özerkan Fotoğrafları

 Eda Özerkan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eda Özerkan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eda Özerkan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eda Özerkan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eda Özerkan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Eda Özerkan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!