Ecem Karavus Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Ecem Karavus Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Bu yazımızda sizlere hayatı en çok merak edilen ve herkes tarafından bilinmek istenen, yeni nesil gençlere rol model olan ve başarılı oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiren Ecem KARAVUS’ un hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 9 Nisan 1989 yılında dünyaya gelen ünlü oyuncu şu anda yirmi altı (26) yaşındadır. Muğla’ da doğan güzel yıldız, şu an yaptığı işten dolayı Muğla’ da değil de İstanbul’ da yaşamını sürdürmektedir. Lise eğitimini Fethiye Anadolu Lisesi’ nde tamamlayan genç yıldız, üniversite eğitimini de İstanbul Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü’ nden mezun olarak gerçekleştirmiştir. Pis yedili dizisinde rol alan başarılı oyuncu sergilediği performansla adından uzunca bir süre söz ettirmeyi başarmıştır. Dizilerde sergilediği performansın yanında güzelliğiyle de adından söz ettiren Ecem KARAVUS, dizi oyunculuğu için aranan önemli yüzler arasında kendisine yer bulmayı başarmıştır. İnternet ortamında yapılan birçok güzellik anketlerinde, anketleri açık ara önde bitiren genç yıldız bu konuda rakip tanımamaktadır. Yaşı henüz genç olmasına rağmen dizi sektöründe göstermiş olduğu performanstan dolayı yerini sağlamlaştırmış gibi görünüyor genç yıldız. Küçük yaşlardan beri reklam ve dizlerde rol almasından dolayı genç yaşında yeterli bir tecrübeye sahip olmuştur. Dizi oyunculuğunun yanında modellik de yapmaktadır genç yıldız. Muhteşem Yüzyıl, Dinle Sevgilim ve Pis Yedili adlı dizilerde rol almıştır.

Ecem Karavus Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Pis Yedili- Alice

Sponsorlu Bağlantılar

Ecem Karavus Nereli Memleketi Neresi

Sarıyer – İstanbul

Ecem Karavus Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

9 Nisan 1989 doğumlu . (Mayıs 2015 itibarıyla) 26 yaşındadır

Ecem Karavus Kaç Kilo?

Sponsorlu Bağlantılar

51

Ecem Karavus Boyu Kaç Cm

1.70

Ecem Karavus Saç Rengi Nedir

Açık kahve

Ecem Karavus Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Ecem Karavus Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Ecem Karavus Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Ecem Karavus Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Barış Alkaş

Ecem Karavus Twitter Adresi?

twitter.com/ecmkrvs

Ecem Karavus Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/ecemfc

Ecem Karavus Eğitimi

İstanbul Ünv. Çağdaş Yunan Dili Edebiyatı Böl. Mezun

Ecem Karavus Mesleği

Model ve Oyuncu

Ecem Karavus Fotoğrafları

ecem-karavus-kimdir ecem-karavus-kimdir1 ecem-karavus-kimdir2 ecem-karavus-kimdir3 ecem-karavus-kimdir4 ecem-karavus-kimdir5 ecem-karavus-kimdir6

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!