Doğuş Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Doğuş Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Doğuş Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

30 Haziran 1974 tarihinde Almanya’da doğan 1997 yılında başlayan kariyerine günümüzde farklı bir yönde devam eden Doğuş ya da gerçek adı ile Orhan Baltacı, pop müziğinin önemli isimlerinden birisi olarak bilinmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Kimdir?

Almanya’da doğmasına karşın aslen Rize İkizdereli bir aileye mensup olan Doğuş, dört yaşına kadar Almanya’da kalmış ve dört yaşında iken ailesiyle birlikte Türkiye’ye dönmüştür. Ailesinde karşılaştığı problemler nedeniyle evden kaçan ve sokakta yaşamaya başlayan Doğuş, adını Doğuş olarak değiştirmiştir. Sanat yaşamına ilk girişini 1997 tarihinde Doğuş adını verdiği albümü ile yapan sanatçı, Gamsız, Uyan ve Ben Sensiz Ne Yaparım gibi şarkılar ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

1998 tarihinde çıkardığı Doğuş ve Şarkıları albümü ile başarısını sürdüren sanatçı 2000 tarihinde Almanya’da hazırladığı Hadi Hızlandır çalışması ile dikkat çekmiştir. 2000 tarihinde Sevdim ve 2001 tarihinde Denge adını verdiği albüm çalışmalarını tanıtan Doğuş 2004 tarihinde 6. His adlı albümünü yayınlamıştır. Kariyerinde bir de dizi oyunculuğu bulunan sanatçı, aktif kariyerini şarkıcı olarak sürdürmektedir.

dogus-kimdir4

Doğuş Gerçek İsmi

Orhan Baltacı

Doğuş Nereli Memleketi Neresi

Almanya

Doğuş Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

30 Haziran 1974 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 41 yaşındadır

Doğuş Kaç Kilo?

82

Doğuş Boyu Kaç Cm

1.78

Doğuş Saç Rengi Nedir

Kumral

Doğuş Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Doğuş Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Doğuş Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Doğuş Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Doğuş’ uun Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Doğuş Twitter Adresi?

twitter.com/dogusofficial

Doğuş Face Sayfası

https://www.facebook.com/OfficialDogus

Doğuş Eğitimi

Doğuş Mesleği

Şarkıcı

Doğuş Fotoğrafları

 dogus-kimdir2 dogus-kimdir3 dogus-kimdir4 dogus-kimdir dogus-kimdir1

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sidebarerror: Content is protected !!