Dilşad Çelebi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Dilşad Çelebi Kimdir; Nereli, Dilşad Çelebi Boyu, Kilosu Kaç, Dilşad Çelebi Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Dilşad Çelebi Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son birkaç yıldır televizyon ekranlarında yoğun olarak genç isimlerin hakim olduğu bir profil dikkat çekiyor. Özellikle dizilerde artık eski ve köklü oyuncular yanında yeni, daha önce adını hiç duymadığımız farklı isimler ile karşılaşıyoruz. Bu isimlerden birisi olan Dilşad Çelebi, memur bir ailenin çocuğu olarak 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’da eğitim almaya başladığı dönemde aynı zamanda dövüş sanatları konusunda da ilgili biri olması nedeniyle bu alanda eğitimler almış oldukça başarılı işler çıkarmıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için İstanbul’da kalan Çelebi, İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri bölümüne girmiş ve buradaki eğitimi başarıyla tamamlayarak mezun olmuştur.

Dilşad Çelebi Kimdir? Kısaca Hayatı ve Çalışmaları

Üniversite eğitimini aldığı dönemde müzik ile yakından ilgilenmeye başlayan oyuncu aynı dönem içerisinde basgitar çalmaya başlamıştır. Festivallerde çeşitli görevler üstlenerek bu alanda aktif bir profil çizen Dilşad Çelebi, bir süre çizgi film yazarlığı yapmış yaklaşık 80 bölüm süren Tekli ve Kuyrukları isimli serinin yazarlarından birisi olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığı çalışmalara kısa bir süre ara verdikten sonra Gaye Sökmen ajansına kayıt olan oyuncu reklam filmleri ile ekranlara adım atarken Timur Savcı ve Osman Sınav gibi önemli isimler ile çalışma fırsatı yakalamıştır. Gönülçelen dizisinde Bahar karakterine hayat veren Çelebi, Seni Bana Yazmışlar dizisinde başrol olurken Yalan Dünya ve Eve Dönüş gibi yapımlarda da yer almıştır.

Dilşad Çelebi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Dilşad Çelebi Nicki-Rol İsmi

Eve Dönüş – Leyla

Dilşad Çelebi Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Dilşad Çelebi Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

4 Temmuz 1984 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 31 yaşındadır

Dilşad Çelebi Kaç Kilo?

60

Dilşad Çelebi Boyu Kaç Cm

1.74

Dilşad Çelebi Saç Rengi Nedir

Sarı

Dilşad Çelebi Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Dilşad Çelebi Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Dilşad Çelebi Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Dilşad Çelebi Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Dilşad Çelebi nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Dilşad Çelebi Twitter Adresi?

twitter.com/dilsadcelebi

Dilşad Çelebi Face Sayfası

https://www.facebook.com/dilsadc.official

Dilşad Çelebi Eğitimi

Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü mezunu

Dilşad Çelebi Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Dilşad Çelebi Fotoğrafları

Dilşad Çelebi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilşad Çelebi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilşad Çelebi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilşad Çelebi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilşad Çelebi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilşad Çelebi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!