Dilara Öztunç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Dilara Öztunç Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Dilara Öztunç Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Yeni dönemin dizi oyuncuları arasında yer alan ve genç bir isim olarak gelecek vaat eden isimler arasında gösterilen Dilara Öztunç, Fatih Harbiye ve Bedel gibi dizilerde önemli roller üstlenmiş ve bu diziler sayesinde kariyerini üst noktaya taşımıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dilara Öztunç Hakkında Bilgi

17 Mart 1989 tarihinde İstanbul’da doğan ve bugüne kadar İstanbul’da yaşamını devam ettiren Dilara Öztunç, eğitiminin büyük bir kısmını yine İstanbul’da tamamlamıştır. Henüz küçük yaşlarda iken oyunculuğa ilgi duyan ve bu alana yönelen Dilara Öztunç, oyunculuk konusunda yetenekli olduğu düşünüldüğü için ailesi tarafından da bu yönde teşvik edilmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğitim alması gerektiği için Üniversite eğitimi sırasında Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesine giren Dilara Öztunç, burada oyunculuk eğitimi almaya başlamış ve büyük bir başarı ile bölümünü tamamlamıştır.

Güzelliği konusunda da iddialı olan ve bunu değerlendirmek isteyen oyuncu, 2008 tarihinde düzenlenen Elite Model isimli yarışmaya katılmış ve yarışmada üçüncü olarak asıl çıkışını sağlamıştır. Bu tarihlerde pek çok yapımdan teklif alan ve ön plana çıkan isimlerden birisi olan Dilara Öztunç, 168 cm uzunluğa ve 52 kg ağırlığa sahiptir. Aktif kariyerine bakıldığında Elif’in Günlüğü, Aşk-ı Memnu, Kayıp Prenses, Küçük Sırlar, Gün Akşam Oldu ve Fatih Harbiye gibi önemli isimlerin yer aldığı yapımlarda bulunan Dilara Öztunç son olarak Bedel adlı dizi çalışmasında rol almaya başlamıştır.

dilara-oztunc-kimdir5

 

Dilara Öztunç Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Dilara Öztunç- Bedel

Dilara Öztunç Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Dilara Öztunç Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

17 Mart 1989 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 26 yaşındadır

Dilara Öztunç Kaç Kilo?

52

Dilara Öztunç Boyu Kaç Cm

1.68

Dilara Öztunç Saç Rengi Nedir

Sarı

Dilara Öztunç Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi 

Dilara Öztunç Burcu Hangi Burçtur?

Balık Burcu

Dilara Öztunç Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Dilara Öztunç Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Dilara Öztunç nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Dilara Öztunç Twitter Adresi?

twitter.com/dilaraoztunc

Dilara Öztunç Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/dilaraoztunc.resmipage

Dilara Öztunç Eğitimi

Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Mezunu

Dilara Öztunç Mesleği

Oyuncu

Dilara Öztunç Fotoğrafları

 dilara-oztunc-kimdir dilara-oztunc-kimdir1 dilara-oztunc-kimdir2 dilara-oztunc-kimdir3 dilara-oztunc-kimdir4 dilara-oztunc-kimdir5 dilara-oztunc-kimdir6

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!