Dilara Gönder Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Dilara Gönder Kimdir; Nereli, Dilara Gönder Boyu, Kilosu Kaç, Dilara Gönder Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Dilara Gönder Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Sunucu ve oyuncu olarak son dönemin merak edilen isimlerinden ve renkli simalarından birisi olan Dilara Gönder, 2004 yılında başladığı kariyeri içerisinde daha çok sunucu yönü ile ön plana çıkmayı başarmıştır. 17 Haziran 1983 tarihinde Herrenberg, Almanya’da dünyaya gelen Gönder, bir dönem burada kaldıktan sonra ailesiyle Türkiye’ye dönmüştür.

Sponsorlu Bağlantılar

Dilara Gönder Kimdir? Kısaca Hayatı

İzmir’de temel eğitimini tamamladıktan sonra Bornova Anadolu Lisesine giren ve buradan mezun olan Dilara Gönder üniversite eğitimi için Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde eğitim alarak mezun olmuştur. Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen Genç İletişimciler yarışmasına Dinlebul isimli programı ile katılan Gönder, yarışmayı birinci olarak tamamlamıştır.

FBTV ekranlarında yayınlanan MusicBox isimli program ile sunuculukla hayatına adım atan Dilara Gönder, 2007 yılına kadar bu kanalda çalıştıktan sonra Lig-TV’ye transfer olmuştur. 2,5 yıllık bir çalışma süresi sonrasında TRT’de Formula 1 yarışlarını takip etmiş ve röportajlar yapmıştır. 2010 yılında NTV Spor’a transfer olduktan sonra burada uzun bir süre spor programlarında sunuculuk yapmıştır. 2014 yılında oyuncu olarak ilk kez Kanal D ekranlarında Ne Diyosuun adlı dizide yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dilara Gönder Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Dilara Gönder Nicki-Rol İsmi

Ne Diyosuun- Dilara Gönder

Dilara Gönder Nereli Memleketi Neresi

Herrenberg, Almanya

Dilara Gönder Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

17 Haziran 1983 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 32 yaşındadır

Dilara Gönder Kaç Kilo?

58

Dilara Gönder Boyu Kaç Cm

1.69

Dilara Gönder Saç Rengi Nedir

Siyah

Dilara Gönder Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Dilara Gönder Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Dilara Gönder Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Dilara Gönder Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Dilara Gönder nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Dilara Gönder Twitter Adresi?

twitter.com/dilaragonder

Dilara Gönder Face Sayfası

https://www.facebook.com/DilaraGonderPage

Dilara Gönder Eğitimi

Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü mezunu

Dilara Gönder Mesleği

Sunucu, Spiler ve Dizi Oyuncusu

Dilara Gönder Fotoğrafları

Dilara Gönder Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilara Gönder Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilara Gönder Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilara Gönder Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilara Gönder Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilara Gönder Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!