Dilara Aksüyek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Dilara Aksüyek Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Adı Mutluluk dizisinde canlandırdığı Dolunay karakteri ile tanıdığımız, hakkında pek fazla detaylı bilgiye ulaşılamayan, son dönemin genç isimlerinden Dilara Aksüyek, aktif oyunculuk yaşamına 2012 yılında adım atmış ve geride kalan süreç içerisinde az sayıda olsa da önemli projelere dahil olmuştur. Tiyatro kökenli bir oyuncu olması ve aynı zamanda eğitim alması nedeniyle öne çıkan Dilara Aksüyek, kariyerinde kısa sürede yükselen isimlerden birisi olmuştur.

24 Temmuz 1987 tarihinde Karşıyaka – İzmir’de dünyaya gelen genç oyuncu Dilara Aksüyek, oyunculuğu yanı sıra aynı zamanda güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Son yıllarda ağırlıklı olarak genç oyuncuların yer aldığı dizi sektörü içerisinde kendisine önemli bir yer edinen oyuncu, dizilerde öne çıkan karakterlerden biri olmayı başarıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Dilara Aksüyek Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

İzmir’de yaşamını sürdüren ve eğitimini tamamlayan Dilara Aksüyek, lise eğitiminden sonra Müjdat Gezen sanat merkezine girmiş ve burada tiyatro üzerine eğitim almıştır. Gençlik yıllarından itibaren tiyatro ile iç içe olan oyuncu kariyerine profesyonel olarak Evlerden Biri isimli dizide canlandırdığı Filiz karakteri ile adım atmıştır.

Evlerden Biri dizisinde yakaladığı çıkış ile dikkatleri üzerine toplayan oyuncu 2013 yılında Merhamet isimli dizide Şadiye isimli bir karakteri canlandırdıktan sonra Kadim Dostum isimli dizide Deniz karakteri ile ekranlara gelmiştir. Oyuncunun son dönemde yer aldığı yapım ise Adı Mutluluk dizisindeki Dolunay karakteridir.

Sponsorlu Bağlantılar

Dilara Aksüyek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Dilara Aksüyek Nicki-Rol İsmi

Adı Mutluluk – Dolunay

Dilara Aksüyek Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Dilara Aksüyek Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

24 Temmuz 1987 doğumlu

Dilara Aksüyek Kaç Kilo?

61

Dilara Aksüyek Boyu Kaç Cm

1.68

Dilara Aksüyek Saç Rengi Nedir

Kumral

Dilara Aksüyek Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Dilara Aksüyek Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Dilara Aksüyek Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Dilara Aksüyek Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Dilara Aksüyek’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Dilara Aksüyek Twitter Adresi?

twitter.com/dilaraaksuyek

Dilara Aksüyek Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/dilaraaksuyek12

Dilara Aksüyek Eğitimi

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunu

Dilara Aksüyek Mesleği

Dizi Oyuncusu

Dilara Aksüyek Fotoğrafları

Dilara Aksüyek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilara Aksüyek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilara Aksüyek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilara Aksüyek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Dilara Aksüyek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!