Didem Soydan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Didem Soydan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Modellik ile kariyer hayatına başlayan Didem Soydan, günümüzde dizi oyuncusu olarak projelerine devam etmektedir. Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni iki insanın evliliği ile 1984 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açıyor. Saygın bir ailenin kızı olan Soydan, eğitimine devam ettiği üniversite yıllarında günlük ihtiyaçlarını karşılamak için çalıştığı bir giyim mağazasında, Ümit Ünal tarafından keşfedilmiştir. O gün modacı Ünal’ın değerlendirmesinden hemen bir ay sonra gerçekleşecek olan defileye gelip gelmeyeceğini sorarlar. Tam 30 gün sonra La Russie defilesinde boy gösteren Soydan’ın, bu defile de birçok fotoğrafçı ve tasarımcı tarafından fark edilmesi sonucunda modellik hayatı başlamış olur. Kendisi de yaşadığı bu olayları, hayatının dönüm noktası olarak dile getirmiştir.

Sahneye ilk adımını 2004 senesinde daha 20 yaşındayken La Russie defilesiyle atan Didem Soydan, bu defileden hemen sonra ünlü modacılar ve fotoğrafçılar ile birlikte küçük sohbetler gerçekleştirerek büyük beğeni toplamıştır. Koç burcu olan Soydan, yıllar önce yaptığı bir röportajda, koç burcunun bütün özelliklerine sahip olduğunu dile getirmişti. Modellik günlerinde kariyer hayatını hızlı adımlarla devam ettirken aynı zamanda da birçok dizide rol alan Didem Soydan, Türkiye’nin birçok ünlü modacısıyla birlikte tasarımlar gerçekleştirmiş ve kendi tasarımlarını da sahnelere taşıma fırsatı bulmuştur. Aramızda Kalsın ve Uçurum gibi önemli dizi projelerinde rol aldığı gibi, günümüzde Aşk Yeniden dizisi ile tekrar tanınmaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Didem Soydan Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Aşk Yeniden ( İrem Şencan)

Didem Soydan Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Didem Soydan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

Sponsorlu Bağlantılar

1 Nisan 1984 doğumlu . (Haziran 2015 itibarıyla) 31 yaşındadır

Didem Soydan Kaç Kilo?

53

Didem Soydan Boyu Kaç Cm

1.76

Didem Soydan Saç Rengi Nedir

Sarı

Didem Soydan Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Didem Soydan Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Didem Soydan Vücut Ölçüleri?

83 -60 -90

Didem Soydan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Can Bonomo

Didem Soydan Twitter Adresi?

twitter.com/didem_soydan

Didem Soydan Face Sayfası

https://www.facebook.com/didemsoydn

Didem Soydan Eğitimi

Üniversite Mezunu

Didem Soydan Mesleği

Manken Ve Dizi Oyuncusu

Didem Soydan Fotoğrafları

 didem-soydan-kimdir6 didem-soydan-kimdir5 didem-soydan-kimdir4 didem-soydan-kimdir3 didem-soydan-kimdir2 didem-soydan-kimdir didem-soydan-kimdir1

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!