Didem Erol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Didem Erol Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Didem Erol Biyografisi Özet Hayat Hikayesi 

1 Ekim 1975 tarihinde Sidney Avustralya’da doğan Didem Erol kariyerinde televizyon odaklı pek çok yapımda yer almış ve son dönemde daha çok yaşadığı diyaloglar ile tanınan isimlerden birisidir. Bir dönem Avustralya’da yaşamış olsa da daha sonra ailesi ile birlikte Türkiye’ye gelen Erol, Avrupa Yakası isimli dizide kısa bir süre Victoria isimli bir karaktere hayat vermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Didem Erol Kimdir?

Bugüne kadar yerli ve yabancı pek çok yapımda yer alan aynı zamanda Hollywood’un önemli isimleri ile yakınlık kuran Didem Erol, kariyerine 2001 tarihinde yayınlanan Altın Yumruk İstanbul’da isimli yapımla başlamıştır. Aynı dönemde Metres, Omuz Omuza, Balans ve Manevra gibi yapımlarda yer alan oyuncu dizi dünyasına da adım atmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Emret Komutanım isimli dizide doktor karakterini canlandıran Didem Erol, Yine de Aşığım, Arka Sokaklar, Kontrat, Dünyayı Kurtaran Adam’ın Oğlu, Çok Özel Tim gibi projelere dahil olmuştur. Avrupa Yakası dizisinden sonra Sahte Kimlik, Süper Ajan K9, The Pod, The 3 Minute Update ve The Composer gibi yapımlara dahil edilen oyuncu şu anda ABD’de yaşamını sürdürmektedir.

 

Didem Erol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Didem Erol Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

The Composer

Didem Erol Nereli Memleketi Neresi

Sidney – Avustralya

Didem Erol Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1 Ekim 1975 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 40 yaşındadır

Didem Erol Kaç Kilo?

64

Didem Erol Boyu Kaç Cm

1.75

Didem Erol Saç Rengi Nedir

Sarı

Didem Erol Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Didem Erol Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Didem Erol Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Didem Erol Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Didem Erol’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Didem Erol Twitter Adresi?

twitter.com/didem_erol

Didem Erol Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/public/Didem-Erol

Didem Erol Eğitimi

Didem Erol Mesleği

Oyuncu

Didem Erol Fotoğrafları

 Didem Erol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Didem Erol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Didem Erol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Didem Erol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Didem Erol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Didem Erol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!