Demet Özdemir Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Demet Özdemir Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Demet Özdemir Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Televizyon dünyasının yeni isimlerinden birisi olan, oldukça genç olmasına karşın son birkaç yıl içerisinde pek çok önemli yapımda, sağlam isimler ile kamera karşısına geçen Demet Özdemir, Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Çilek Kokusu dizisinde Aslı karakterine hayat vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Demet Özdemir Hakkında Bilgi

2015 – yaz aylarının iddialı yapımlarından birisi olan ve STAR TV ekranlarında genç – yetenekli isimleri görmemizi sağlayan Çilek Kokusu dizisi yayınlanan ilk bölümleri ile hemen, hemen tüm çevreler tarafından beğeni topladı. Dizinin en çok dikkat çeken yönü ise diğer birkaç dizide olduğu gibi tamamen yeni ve ağırlıklı olarak genç isimlerin üzerine yoğunlaşmasıdır. Bugün dizilerin bir çoğu genç oyuncuların sergilediği performans ile öne çıkarken Çilek Kokusunun da bu dizilerden birisi olması bekleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Demet Özdemir, Çilek Kokusu dizisinde ana karakterlerden birisi olup dizide Aslı karakterine hayat vermektedir. Daha önce rol aldığı dizilerle de dikkat çeken oyuncu aynı zamanda sosyal medya üzerinde geniş bir takipçi kitlesine sahiptir.

1992 tarihinde Kocaeli’ de doğan Demet Özdemir, eğitimini burada tamamladıktan sonra oyunculuğa yönelmiş ve Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizi ile dizi dünyasına giriş yapmıştır. Gerek oyunculuğu gerekse de güzelliği ile dikkat çeken Özdemir, oyunculuk dışında dansa da ilgi duymaktadır. 2009 tarihinde Mustafa Sandal’ın klibinde yer alan oyuncu, Kurt Seyit ve Şura isimli dizide de yer almıştır.

demet-ozdemir-kimdir2

Demet Özdemir Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Çilek Kokusu- Aslı

Demet Özdemir Nereli Memleketi Neresi

Kocaeli

Demet Özdemir Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

26 Şubat 1992 doğumlu ve (Temmuz 2015 itibarıyla) 23 yaşındadır

Demet Özdemir Kaç Kilo?

49

Demet Özdemir Boyu Kaç Cm

1.70

Demet Özdemir Saç Rengi Nedir

Siyah

Demet Özdemir Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Demet Özdemir Burcu Hangi Burçtur?

Balık Burcu

Demet Özdemir Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Demet Özdemir Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Demet Özdemir nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Demet Özdemir Twitter Adresi?

twitter.com/dmtzdmr

Demet Özdemir Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/DemetOzdemirResmi

Demet Özdemir Eğitimi

Akşam Lisesi Mezunu

Demet Özdemir Mesleği

Dizi Oyuncusu

Demet Özdemir Fotoğrafları

 demet-ozdemir-kimdir6 demet-ozdemir demet-ozdemir-kimdir5 demet-ozdemir-kimdir4 demet-ozdemir-kimdir3 demet-ozdemir-kimdir2

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!