Daniel Radcliff Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Daniel Radcliff Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Daniel Radcliff Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

23 Temmuz 1989 tarihinde Londra’da doğan tam ismi Daniel Jacob Radcliffe olan oyuncu kariyerine 1989 tarihinde başlamıştır. Harry Potter filmlerinde başrol olarak canlandırdığı rol ile tanınan 2001 – 2011 yılları arasında toplamda 8 Harry Potter filminde yer alan oyuncu hem dünya genelinde tanınan bir isim olmuş hem de oyunculuğunu geliştirme fırsatı yakalamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daniel Radcliff Kimdir?

Yaşamına Londra’da başlayan ve burada büyüyen oyuncu BBC için çekilen bazı yapımlarda yer almıştır. 1999 tarihinde oyunculuk kariyerine adım atan ve ilk deneyimini David Copperfield’ın uyarlaması olan genç bir isim olarak yaşayan Radcliff’in bu filmi BBC ekranlarında iki parça olarak yayınlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2000 yılında ilk Harry Potter filmi ile oldukça büyük bütçeli bir yapımda yer alarak oyunculuk kariyerinde önemli bir adım atan Radcliff ara dönemde Panama Terzisi isimli bir filmde daha yer almıştır. Sırlar Odası, Azkaban Tutsağı, Ateş Kadehi, Melez Prens, Ölüm ve Yadigarları 1 – 2 de yer alan oyuncu son dönemde Trainwreck, Now You See Me: The Second Act gibi yapımların kadrosuna dahil olmuştur.

Daniel Radcliff Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Tam İsmi

Daniel Jacob Radcliffe

Daniel Radcliff Nereli Memleketi Neresi

Londra/İngiltere

Daniel Radcliff Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

23 Temmuz 1989 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 26 yaşındadır

Daniel Radcliff Kaç Kilo?

54

Daniel Radcliff Boyu Kaç Cm

1.65

Daniel Radcliff Saç Rengi Nedir

Kumral

Daniel Radcliff Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Daniel Radcliff Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Daniel Radcliff Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Daniel Radcliff Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Rosanne Coker

Daniel Radcliff Twitter Adresi?

twitter.com/danjradcliffenl

Daniel Radcliff Face Sayfası

https://www.facebook.com/danjacobradcliffe

Daniel Radcliff Eğitimi

Daniel Radcliff Mesleği

Oyuncu

Daniel Radcliff Fotoğrafları

 Daniel Radcliff Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Daniel Radcliff Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Daniel Radcliff Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiDaniel Radcliff Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Daniel Radcliff Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiDaniel Radcliff Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Daniel Radcliff Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Daniel Radcliff Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!