Çiğdem Tunç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Çiğdem Tunç Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Çiğdem Tunç Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

28 Haziran 1963 tarihinde İstanbul’da doğan Çiğdem Tunç, Osmanlı Devleti döneminde Sadrazamlığa yükselmiş olan Köprülü ailesine mensuptur. İstanbul’da ilk ve orta eğitimini tamamladıktan sonra Üsküdar Amerikan Kız Lisesini bitiren ve sonrasında Marmara Üniversitesinde İletişim Fakültesi Basın Yayın Yüksekokulu Radyo – TV bölümünden mezun olan Tunç, 15 yıl bale eğitimi almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çiğdem Tunç Kimdir?

1978 tarihinde profesyonel anlamda sanat yaşamına bale ile başlayan Çiğdem Tunç, sinema ve müzikallerle birlikte yardımcı ve başrol oyuncusu olarak izleyici karşısına çıkmıştır. Bir dönem sunucu ve seslendirme sanatçısı olarak da görev yapan Çiğdem Tunç, Boğaziçinden, Bizden Size, Teleskop gibi programlarda yer almış, Do-Re-Mi programının sunuculuğunu yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mehmet Ali Erbil ile birlikte uzun yıllar birlikte çalışan ve sunuculuk yapan sanatçı 1995 yılında evlendiği Hulki Mengü’den 2005 tarihinde ayrılmıştır. Sanatçının kariyerinde Vay Başıma Gelenler 2,5, Analı Oğullu, Yalan Dünya, Bizim Yenge, Kanıt, Genco, Sular Durulmuyor, Belalı Baldız ve Neredesin Firuze gibi onlarca başarılı proje dizi ve film yer almaktadır.

Çiğdem Tunç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Çiğdem Tunç Nicki-Rol İsmi

Analı Oğullu- Vildan

Çiğdem Tunç Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Çiğdem Tunç Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

28 Haziran 1963 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 52 yaşındadır

Çiğdem Tunç Kaç Kilo?

54

Çiğdem Tunç Boyu Kaç Cm

1.70

Çiğdem Tunç Saç Rengi Nedir

Sarı

Çiğdem Tunç Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Çiğdem Tunç Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Çiğdem Tunç Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Çiğdem Tunç Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Çiğdem Tunç nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Çiğdem Tunç Twitter Adresi?

twitter.com/tunccigdem

Çiğdem Tunç Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/cigdemtuncfan

Çiğdem Tunç Eğitimi

Marmara Üniversitesinde İletişim Fakültesi Basın Yayın Yüksekokulu Radyo – TV bölümü mezun

Çiğdem Tunç Mesleği

Sunucu, Oyuncu

Çiğdem Tunç Fotoğrafları

 Çiğdem Tunç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Çiğdem Tunç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Çiğdem Tunç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Çiğdem Tunç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Çiğdem Tunç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Çiğdem Tunç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!