Ceyhun Mengiroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Ceyhun Mengiroğlu Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Ceyhun Mengiroğlu Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1986 tarihinde İstanbul’un Şişli semtinde dünyaya gelen başarılı oyunculardan birisi olan Ceyhun Mengiroğlu, dizi oyunculuğu yanında aynı zamanda mankenlik ve modellikte yapmaktadır. Bugüne kadar pek çok markanın reklam yüzü olan Mengiroğlu, ürün tanıtımlarında da yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ceyhun Mengiroğlu Kimdir?

İstanbul’da doğan ve eğitiminin büyük bir kısmını burada tamamlayan Ceyhun Mengiroğlu babasının sahip olduğu meslek nedeniyle ona büyük bir hayranlık beslemektedir. Ailenin istekleri ve kendi isteği doğrultusunda Turizm ve Otelcilik eğitimi alan bir süre otellerde işletmeci olarak çalışan Ceyhun Mengiroğlu işletmeci olarak çalıştığı dönemde daha çok ilgi duyduğu sahnelere model olarak transfer olmuş ve kendini bu yönde geliştirmeye başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Katıldığı defile ve tanıtımında bulunduğu markalar aracılığıyla tanınırlığı artan Mengiroğlu modellik yaptığı dönemde bazı sanatçıların kliplerinde de yer almıştır. Bu süreçte ilgi duyduğu oyunculuğa yönelmeye başlayan ve Adı Mutluluk isimli dizide Eren karakterine hayat veren Ceyhun Mengiroğlu, komedi – aşk ağırlıklı bir dizinin parlayan oyuncuları arasında yer alıyor. Oyuncunun gelecekte başarılı bir isim olması da bekleniyor.

Ceyhun Mengiroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Ceyhun Mengiroğlu Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Adı Mutluluk/ Eren Yüksel

Ceyhun Mengiroğlu Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Ceyhun Mengiroğlu Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1986 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 29 yaşındadır

Ceyhun Mengiroğlu Kaç Kilo?

75

Ceyhun Mengiroğlu Boyu Kaç Cm

1.80

Ceyhun Mengiroğlu Saç Rengi Nedir

Siyah

Ceyhun Mengiroğlu Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Ceyhun Mengiroğlu Burcu Hangi Burçtur?

Burcu

Berk Atan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Ceyhun Mengiroğlu Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Ceyhun Mengiroğlu’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Ceyhun Mengiroğlu Twitter Adresi?

twitter.com/esgerman1

Ceyhun Mengiroğlu Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/public/Ceyhun-Mengiroglu

Ceyhun Mengiroğlu Eğitimi

Turizm ve Otelcilik Mezunu

Ceyhun Mengiroğlu Mesleği

Oyuncu

Ceyhun Mengiroğlu Fotoğrafları

 Ceyhun Mengiroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ceyhun Mengiroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ceyhun Mengiroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ceyhun Mengiroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Ceyhun Mengiroğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!