Cevahir Turan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Cevahir Turan Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Cevahir Turan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

26 Eylül 1991 tarihinde İzmir’in Bornova ilçesinde dünyaya gelen genç oyunculardan birisi olan Berk Atan, 2012 tarihinde düzenlenen Best Model of Turkey ve World yarışmalarında birinci olmuştur. Yarışmalarda elde ettiği bu baş

Sponsorlu Bağlantılar

5 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen ve ilk – orta düzeyde eğitimi alırken İstanbul’dan ayrılarak ailesi ile birlikte Hollanda’ya yerleşen Cevahir Turan, son dönemde dizilerde tanıdığımız başarılı isimlerden birisidir.

Cevahir Turan Kimdir?

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’dan ayrıldıktan sonra Hollanda’ya yerleşen ve eğitim yaşantısına burada devam eden Turan, orta öğretimi burada tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Sosyal Ekonomi bölümünü tamamlamış ve sonrasında Codarts Konservatuarını kazanarak bir yıl boyunca Şan ve Dünya Müziği üzerine eğitim almaya başlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra ikinci kez üniversite okumak istese de eğitimini yarıda bırakarak Türkiye’ye dönmüştür. Günümüzde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında Tiyatro yüksek lisansı yapmaktadır.

Hollanda’da henüz küçük yaşlarda bulunması nedeniyle özellikle dil konusunda kendini geliştiren Cevahir Turan, aktif olarak Türkçe yanında Almanca, Flemenkçe ve İngilizce konuşabilmektedir. Resim ve fotoğraflar amatör olarak ilgilenen oyuncu hem Almanya – Hollanda’da hem de Türkiye’de reklam filmlerinde yer almış ve dizi dünyasına Kızıl Elma dizisi ile adım atmıştır. Oyuncu asıl çıkışını ise İnadına Aşk dizisinde canlandırdığı Ezgi karakteri ile yaşamıştır.

Cevahir Turan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Cevahir Turan Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

İnadına Aşk/ Ezgi

Cevahir Turan Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Cevahir Turan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

5 Haziran 1988 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 27 yaşındadır

Cevahir Turan Kaç Kilo?

54

Cevahir Turan Boyu Kaç Cm

1.70

Cevahir Turan Saç Rengi Nedir

Siyah

Cevahir Turan Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Cevahir Turan Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Cevahir Turan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Cevahir Turan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Cevahir Turan nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Cevahir Turan Twitter Adresi?

twitter.com/cevahir_turan

Cevahir Turan Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/public/Cevahir-Turan

Cevahir Turan Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında Tiyatro yüksek lisansı yapmaktadır.

Cevahir Turan Mesleği

Oyuncu

Cevahir Turan Fotoğrafları

 Cevahir Turan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cevahir Turan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cevahir Turan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cevahir-Turan-kimdir4 Cevahir Turan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!