Çetin Tekindor Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Çetin Tekindor Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Çetin Tekindor Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

16 Temmuz 1945 tarihinde Sivas’ta doğan Çetin Tekindor, 1960’lı yıllarda başlayan kariyerine çok sayıda başarı sığdırmış, tiyatro, sinema ve dizi oyuncularından birisidir. Aynı zamanda seslendirme sanatçılığı da yapan son dönemde Karadayı dizisinde yer alan Tekindor, dört kez en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çetin Tekindor Kimdir?

1970 tarihinde Ankara Devlet Konservatuarından mezun olan Çetin Tekindor, Hacettepe Üniversitesinde Sahne ve Diksiyon dersleri vermiştir. 1998 tarihine kadar aynı görevini Bilkent Üniversitesinde sürdüren Tekindor, 1976 – 77 yılları arasında seslendirme sanatçılığı ile dikkat çekmiştir. 1983 tarihinde Küçük Ağa dizisi ile geniş kitlelere ulaşan oyuncu 87 yapımı olan Kaçamak filmi ile sinema dünyasında adım atmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dönemeç, Önce Canan, Son Türbedar, Kerem gibi dizilerde yer alan Çetin Tekindor, 1999 yılında yayınlanan Yılan Hikayesi dizisinde Sinan lakaplı bir rol üstlenmiştir. Sonraki dönemde Tutku Çemberi, Üzgünüm Leyla, Çaylak dizilerinde yer alan oyuncu 2004 tarihinde Şeytan Ayrıntıda Gizlidir isimli yapımda yer almıştır. Son dönemde Çetin Tekindor daha çok Babam ve Oğlum ile Karadayı yapımlarından hatırlanmaktadır.

Çetin Tekindor Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Çetin Tekindor Nicki-Rol İsmi

Karadayı/ Nazif Kara

Çetin Tekindor Nereli Memleketi Neresi

Sivas

Çetin Tekindor Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

16 Temmuz 1945 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 70 yaşındadır

Çetin Tekindor Kaç Kilo?

77

Çetin Tekindor Boyu Kaç Cm

1.70

Çetin Tekindor Saç Rengi Nedir

Siyah- Kır

Çetin Tekindor Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Çetin Tekindor Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Çetin Tekindor Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Çetin Tekindor Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Çetin Tekindor nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Çetin Tekindor Twitter Adresi?

twitter.com/cetin_tekindor

Çetin Tekindor Face Sayfası

https://www.facebook.com/pages/Çetin-Tekindor/10927572116

Çetin Tekindor Eğitimi

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Mezunu

Çetin Tekindor Mesleği

Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu

Çetin Tekindor Fotoğrafları

 Çetin Tekindor Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Çetin Tekindor Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Çetin Tekindor Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Çetin Tekindor Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Çetin Tekindor Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Çetin Tekindor Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!