Cem Yılmaz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Cem Yılmaz Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Cem Yılmaz Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul’da doğan Cem Yılmaz, 1995 tarihinde başladığı aktif kariyerini günümüzde de sürdürmektedir. Oyuncu ve komedyen olarak tanınan Cem Yılmaz, aynı zamanda müzisyen, dublör, senarist, yapımcı ve yönetmen olarak da çalışmaktadır. İlköğretimini Mehmet Akif ilkokulunda tamamlayan Cem Yılmaz, Kazım Karabekir ortaokulundan mezun olduktan sonra Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesini bitirmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cem Yılmaz Kimdir?

Üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünde tamamlayan Cem Yılmaz, üniversite döneminde Leman dergisinde çalışmaya başlamıştır. Bir dönem Beşiktaş Kültür Merkezinde sahne almaya başlayan Cem Yılmaz, bugüne kadar toplamda 4000’ün üzerinde sahne performansı sergilemiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

1998 tarihinde Her Şey Çok Güzel Olacak filmi ile sinema dünyasına giren Gora, Arog ve Hokkabaz gibi yapımlardan sonra Yahşi Batı filmini çıkaran Cem Yılmaz, Panasonic, Opet, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Doritos gibi markaların reklam filmlerinde yer almıştır. 2011 tarihinde CM101MMXI Fundamentals ve STANDartCY gösterilerini yapan Cem Yılmaz, 2014 tarihinde Pek Yakında filmini yayınlamıştır.

Cem Yılmaz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Cem Yılmaz Nicki-Rol İsmi

STANDartCY /Cem Yılmaz

Cem Yılmaz Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Cem Yılmaz Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

23 Nisan 1973 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 42 yaşındadır

Cem Yılmaz Kaç Kilo?

89

Cem Yılmaz Boyu Kaç Cm

1.72

Cem Yılmaz Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Cem Yılmaz Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Cem Yılmaz Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Cem Yılmaz Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Cem Yılmaz Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Cem Yılmaz nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Cem Yılmaz Twitter Adresi?

twitter.com/cmylmz

Cem Yılmaz Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/CMYLMZ

Cem Yılmaz Eğitimi

Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümü mezunu

Cem Yılmaz Mesleği

Oyuncu, Komedyen

Cem Yılmaz Fotoğrafları

 Cem Yılmaz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cem Yılmaz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cem Yılmaz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cem Yılmaz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cem Yılmaz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cem Yılmaz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!