Cem Belevi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Cem Belevi Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Cem Belevi Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

4 Haziran 1987 tarihinde İzmir’de doğan ve burada eğitim alan Cem Belevi henüz 7 yaşında iken müziğe olan ilgisi nedeniyle ailesinden aldığı destek ile piyano dersleri almaya başlamış ve müzik dünyasına adım atmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cem Belevi Kimdir?

Küçük yaşlarda müziğe olan ilgisini piyano ile taçlandıran ancak asıl ilgisi olan gitar ile 13 yaşında tanışan Cem Belevi, 18 yaşına kadar müzikle iç içe yaşamaya devam etmiş ve kendini geliştirmek ve eğitim almak amacıyla İngiltere’ye gitmiştir. Beş yıl boyunca kaldığı İngiltere’de önce dil eğitimi alan ve sonrasında Londra David Game College üç yıl boyunca ekonomi okuyan Belevi, üç yıl boyunca Brunel Üniversitesi’nde uluslar arası işletme bölümü okumuş ve eğitimini tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Blues, Jazz ve Şan eğitimi aldığı dönemde aynı zamanda yaptığı besteleri ile müziğe olan ilgisini daha da artıran Cem Belevi, profesyonel anlamda müzik kariyerine adım atmak için Türkiye’ye dönmüş, 2013 tarihinde Bilemezsin adını taşıyan ilk albümünü piyasaya sunmuştur. Fakat asıl çıkışını Ayshe ile yaptığı Kim Ne Derse Desin isimli düet ile yakalamıştır.

Cem Belevi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Cem Belevi Nicki-Rol İsmi

İnadına Aşk / Deniz Aras

Cem Belevi Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Cem Belevi Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

4 Haziran 1987 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 28 yaşındadır

Cem Belevi Kaç Kilo?

70

Cem Belevi Boyu Kaç Cm

1.81

Cem Belevi Saç Rengi Nedir

Siyah

Cem Belevi Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Cem Belevi Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Cem Belevi Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Cem Belevi Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Cem Belevi nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Cem Belevi Twitter Adresi?

twitter.com/cembelevi

Cem Belevi Face Sayfası

https://www.facebook.com/cembelevi

Cem Belevi Eğitimi

Brunel Üniversitesi’nde uluslar arası işletme bölümü mezunu

Cem Belevi Mesleği

Şarkıcı, Oyuncu

Cem Belevi Fotoğrafları

 Cem Belevi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cem Belevi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cem Belevi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cem Belevi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cem Belevi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cem Belevi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!