Cedi Osman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Cedi Osman Kimdir; Nereli, Cedi Osman Boyu, Kilosu Kaç, Cedi Osman Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Cedi Osman Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1995 tarihinde Ohri, Makedonya’da dünyaya gelen Cedi Osman, Türk bir baba ve Boşnak bir annenin oğlu olarak doğmuştur. Çocukluk yıllarından itibaren basketbola ilgi duyan ve fiziksel olarak da yatkın olan Cedi Osman, 1999 tarihinde ailesiyle birlikte Saraybosna’ya taşınmıştır. Henüz altı yaşında iken KK Bosna takımında çalışmalar yapmaya başlamış o dönem Efes Pilsen gözlemcileri tarafından keşfedilmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

13 yaşına geldiğinde ailesiyle birlikte İstanbul’a gelen Cedi Osman, Türkiye’ye geldikten sonra Türk vatandaşlığına geçmiştir. 2007 tarihinden sonra Efes altyapısında forma giymeye başlayan oyuncu 2011 – 2013 yılları arasında Efes’in pilot takımı olan Pertevniyal formasını giymiş ve performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Cedi Osman Kimdir? Kısaca Hayatı ve Çalışmaları

2011 – 2013 yılları arasında forma giydiği Pertevniyal kariyerinde ilk resmi maçına Başkent Gençlik karşısında çıkan, sezon sonunda Türkiye Genç Basketbol Şampiyonasında şampiyonluğa ulaşan Cedi Osman, 2012 – 2013 yılında da başarıları ile gelişimini sürdürmüş, bazı maçların öne çıkan oyuncusu olmayı başarmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2013 yılında A takıma yani Efes’e çağrılan Cedi Osman, takımı ile 4+1 şeklinde beş yıllık bir sözleşme imzalamıştır. A takımda ilk maçına Royal Halı Gaziantep ile çıkan Cedi Osman, Beşiktaş, Pınar Karşıyaka, Galatasaray, Ted Koleji gibi pek çok maçta sahada yer almış, sezonun dikkat çeken oyuncuları arasında girmiştir. Aktif kariyerine Anadolu Efes ile devam eden oyuncunun gelecekte çok daha başarılı bir oyuncu olması bekleniyor.

Cedi Osman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Asıl İsmi

Cedi Osman

Cedi Osman Nereli Memleketi Neresi

Ohrid/Makedonya

Cedi Osman Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

8 Nisan 1995 doğumlu ve (Eylül 2015 itibarıyla) 20 yaşındadır

Cedi Osman Kaç Kilo?

88

Cedi Osman Boyu Kaç Cm

1,98

Cedi Osman Saç Rengi Nedir

Siyah

Cedi Osman Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Cedi Osman Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Cedi Osman Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Cedi Osman Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Cedi Osman’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Cedi Osman Twitter Adresi?

twitter.com/cediosman?lang=tr

Cedi Osman Face Sayfası

https://www.facebook.com/CediOsman

Cedi Osman Eğitimi

 

Cedi Osman Mesleği

Basketbolcu

Cedi Osman Fotoğrafları

Cedi Osman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Cedi Osman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Cedi Osman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Cedi Osman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Cedi Osman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Cedi Osman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!