Cansen Başaran Kimdir, Kısaca Biyografisi, Hakkında Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran kimdir?  Kısaca Cansen Başaran‘ nun biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler özet olarak konumuz içerisinde yer almaktadır. Bu yazımızda Sayın Cansen Başaran‘ nun öz geçmişi hakkında bilgiler sizlere sunmaktayız.

Cansen Başaran Doğum Yılı:

1958 Doğumlu Ve ( Temmuz 2015 İtibarıyla) 57 yaşındadır.

Cansen Başaran Doğum Yeri:

Trabzon

Sponsorlu Bağlantılar

Tam ismi

Cansen Başaran Symes

Cansen Başaran Kimdir?

Cansen başaran Trabzon’da doğmuştur. Elli yedi yaşındadır. Trabzon`da başladığı eğitimine Ankara’da devam etti. Kadıköy kız lisesini başarı ile bitirdi.1967 yılında aşladığı İstanbul Üniversitesi işletme fakültesini 1980 yılında çok başarılı bir şekilde bitirdi. Birçok başarıya imza atan Canan Başaran 1981 yılında danışmanlık ve denetim şirketi Pricewaterhouse`un Türkiye`de ki faaliyetlerini başarı ile yürütmüştür. Çok güçlü bir kadın birçok insanın başaramadığını bir kadın karakter olarak başarı ile yapmış olduğu işler ile anılan Cansen Başaran tarihe adını altın harfler ile yazdıracak. Tüsiad yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş. Her insanın imreneceği bir hayat hikâyesi var okullarda ders konusu olmuştur birçok insan onu başarıları ile tanıyor. Cansen başaran şu özelliği ile de bilinir: Symes TÜSİAD başkanlığına seçilen üçüncü kadın başkan muazzam bilgi ve başarı başaran da mümkün

Sponsorlu Bağlantılar

Cansen Başaran Kimdir, Kısaca Biyografisi, Hakkında Bilgi

Cansen başaran 2000 yılında dünya ekonomi formu tarafından ‘Geleceğin Global lideri’ unvanına sahip oldu. Yine 2000 yılında Dünya gazetesi tarafından yılın en başarılı iş kadını ödülüne layık görüldü. Ödüle doymayan Cansen Başaran 8 Mart dünya kadınlar günü dolayısı ile çağdaş Türkiye’nin başarılı kadınlarından seçildi. Cansen Başaran-Symes TÜSİAD ve Endeavor Etkin Girişimci Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir.

Ve yine Mart 2014 tarihi itibariyle Allianz Sigorta A.Ş. ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine üstün başarılarından dolayı layık görülerek atandı atandı.

Cansen Başaran Eşi Kimdir:

Stephen Symes

Cansen Başaran Çocukları:

 

Cansen Başaran Eğitim Durumu:

İstanbul Üniversitesi işletme fakültesini mezunu

Cansen Başaran Resimleri

 Cansen Başaran Kimdir, Kısaca Biyografisi, Hakkında Bilgi Cansen Başaran Kimdir, Kısaca Biyografisi, Hakkında Bilgi Cansen Başaran Kimdir, Kısaca Biyografisi, Hakkında Bilgi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!