Cansel Elçin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Cansel Elçin Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Cansel Elçin Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

20 Eylül 1973 tarihinde İzmir – Tire’de doğan Cansel Elçin, sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu olarak 1997 tarihinde aktif kariyerine başlamış, geçen süre içerisinde yer aldığı yapımlar ile dikkat çekmiştir. Siyad, Yeşilçam ve Altın Kelebek ödüllerinde En İyi Oyuncu gibi dallarda ödül sahibi olan Elçin, 1982 tarihinden itibaren yaşamını Paris’te sürdürmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cansel Elçin Kimdir?

İlk ve orta eğitimini Paris’te alan oyuncu bir dönem ekonomi ve sosyal bilimler üzerine eğitim almıştır. Fransa’da önemli tiyatro okullarından olan Ecole Florent’te eğitim alan oyuncu önemli isimler ile çalışma fırsatı yakalamıştır. Okulu derece ile tamamladıktan sonra kısa filmler çeken ve çeşitli bölgelerde sahne alan Cansel Elçin, Kırık Kanatlar dizisi için Türkiye’ye gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hatırla Sevgili dizisinde başrol olan ve oldukça etkileyici bir performans sergileyen Elçin, sinema dünyasına Küçük Kıyamet isimli yapım ile adım atmıştır. Son dönemde 120 isimli sinema filminde karşımıza çıkan ve Aşk Tesadüfleri Sever isimli filmde konuk oyuncu olarak yer alan Cansel Elçin aktif yaşantısına tiyatro ve sinema ağırlıklı projeler ile devam etmektedir.

Cansel Elçin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Cansel Elçin Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Aşk Tesadüfleri Sever

Cansel Elçin Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Cansel Elçin Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

20 Eylül 1973 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 42 yaşındadır

Cansel Elçin Kaç Kilo?

74

Cansel Elçin Boyu Kaç Cm

1.83

Cansel Elçin Saç Rengi Nedir

Siyah

Cansel Elçin Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Cansel Elçin Burcu Hangi Burçtur?

Başak Burcu

Cansel Elçin Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Cansel Elçin Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Cansel Elçin nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Cansel Elçin Twitter Adresi?

twitter.com/cansellelcin

Cansel Elçin Face Sayfası

https://www.facebook.com/canselelcinofficial

Cansel Elçin Eğitimi

Cansel Elçin Mesleği

Oyuncu

Cansel Elçin Fotoğrafları

 Cansel Elçin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cansel Elçin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cansel Elçin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiCansel Elçin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cansel Elçin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Cansel Elçin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!