Canan Ergüder Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Canan Ergüder Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Canan Ergüder Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

15 Temmuz 1977 tarihinde İstanbul’da doğan Canan Ergüder, 2006 tarihinde başlayan aktif kariyerini günümüzde oyuncu olarak devam ettirmektedir. Bugüne kadar hem dizi hem de sinema filmlerinde önemli roller üstlenen Ergüder, güçlü bir geçmişe sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Canan Ergüder Hakkında Bilgi

İstanbul’da yaşadığı süre içerisinde eğitiminin büyük bir kısmını burada tamamlayan Canan Ergüder, lise eğitimini Üsküdar Amerikan Lisesinde tamamladıktan sonra Franklin and Marshall College’da Sosyoloji ve Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Sonraki süreçte Amerika Birleşik Devletlerinde New York Actors Studio Drama School’da oyunculuk üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlayan Canan Ergüder, bugüne kadar pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. Aynı zamanda önemli isimlerin yer aldığı Actors Studio’da hayat boyu üyelik hakkı bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle Behzat Ç dizisinde sergilediği Savcı rolü ile beğeni toplayan ve oyunculuğunu taçlandıran Canan Ergüder, diziden farklı bir projede yer alma isteği nedeniyle ayrılmıştır. Son olarak Güllerin Savaşı dizisinde yer alan Canan Ergüder, dizinin başrol oyuncusu olarak rol almaktadır.

Bugüne kadar oynadığı ya da katkı verdiği yapımlara bakıldığında Bıçak Sırtı dizisinde Serra, Binbir Gece dizisinde Eda, Behzat Ç, Bir Ankara Polisiyesinde Esra, Behzat Ç Seni Kalbime Döndüm sinema filminde Esra, Babam İçin filminde Mina, Atlılar isimli iptal edilen yapımda seslendirme ve Güllerin Savaşı dizisinde Gülfem karakterlerini canlandırmıştır.  Konuk oyuncu olarak yer aldığı Galip Derviş dizisinde ise Leyla Gürsoy karakterine hayat vermiştir. Son olarak da Güllerin savaşı- Gülfem karakterini ile başrolde oynamaktadır.

canan-erguder-kimdir

Canan Ergüder Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Güllerin Savaşı- Gülfem

Canan Ergüder Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Canan Ergüder Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

15 Temmuz 1977 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 38 yaşındadır

Canan Ergüder Kaç Kilo?

56

Canan Ergüder Boyu Kaç Cm

1.73

Canan Ergüder Saç Rengi Nedir

Koyu Sarı

Canan Ergüder Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Canan Ergüder Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Canan Ergüder Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Canan Ergüder Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Yalçın Konuk

Canan Ergüder Twitter Adresi?

twitter.com/ergudercanan

Canan Ergüder Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/ergudercanan

Canan Ergüder Eğitimi

Amerika Birleşik Devletlerinde New York Actors Studio Drama School’da Oyunculuk Yüksek Lisans Mezunu

Canan Ergüder Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Canan Ergüder Fotoğrafları

 canan-erguder-kimdir canan-erguder-kimdir1 canan-erguder-kimdir2 canan-erguder-kimdir3 canan-erguder-kimdir4 canan-erguder-kimdir5

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!