Can Sipahi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Can Sipahi Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1988 senesinin ilk ayında İstanbul’da dünyaya gelen Can Sipahi, çok başarılı bir öğrenciydi. TED Ankara kolejinde liseye kadarörgün eğitimine devam etti ama lise diplomasını Rıdvan Ege Anadolu Lisesi’nden aldı. Günümüzde ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde ileri oyunculuk bölümünde master öğrencisidir. Rol aldığı reklamlar ile tanınan sempatik oyuncunun, kariyeri ilk kez Ah Kalbim projesi ile başlamıştır. TRT 1 gibi devlet kanalı ile oyuncuk hayatına başlamış ve akabinde ise Fox TV’de geçtiğimiz yıllarıda yayınlanan Yıldız masalı dizisinde gösterdiği performans ile birçok yapımcının dikkatini çekmiştir.

Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri bölümde örgün eğitime devam ettiği yıllarda hiç ders bırakmadan üniversite diplomasını ele almıştır. Sonuç olarak mezun olduğu bu dönemde Mühendis ünvanını almıştır. 2013 senesinde Kanal D’nin İntikam adlı dizisinde Barış karakterini canlandırarak üstün oyunculuk başarısını bir kez daha göstermiş oldu. Bu karaktede ise girişimci ve hırslı bir insanın hayatında neler yapabileceğini, öfke ile hareketin nelere sebep olabileceğini aynı zamanda da dürüstlüğün temel özelliklerini Barış karakteri canlandırmıştır. Mojito Band isimli müzik grubunun solisti olarakta gündeme gelen Can Sipahi, hem sözünü hem müziğini grup üyelerinin yaptığı “sahte dünya” isimli tek şarkılık albümleriyle oldukça büyük beğeni toplamışlardı. Günümüzde ise ülkemizde diğer televizyon kanallarına göre büyük ve saygın bir başarı grafiğine sahip olan Fox TV’nin sevilenen dizisi Aşk Yeniden’de rol almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Can Sipahi Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Aşk Yeniden (Orhan Günay)

Can Sipahi Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Can Sipahi Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

Sponsorlu Bağlantılar

20 Ocak 1988 doğumlu . (Mayıs 2015 itibarıyla) 27 yaşındadır

Can Sipahi Kaç Kilo?

72

Can Sipahi Boyu Kaç Cm

1.78

Can Sipahi Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Can Sipahi Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Can Sipahi Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Can Sipahi Vücut Ölçüleri?

xx–xx–xx

Can Sipahi Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Can Sipahi‘ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Can Sipahi Twitter Adresi?

twitter.com/cansipahi

Can Sipahi Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/CanSipahi.Fan

Can Sipahi Eğitimi

Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri Mühendisliği Mezunu

Can Sipahi Mesleği

Oyuncu

Can Sipahi Fotoğrafları

can-sipahi-kimdir can-sipahi-kimdir1 can-sipahi-kimdir2 can-sipahi-kimdir3 can-sipahi-kimdir4 can-sipahi-kimdir5 can-sipahi-kimdir6

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!