Çağatay Ulusoy Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Çağatay Ulusoy Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Çağatay Ulusoy Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

23 Eylül 1990 tarihinde doğan oyuncu ve manken kimliği ile tanınan Çağatay Ulusoy, 2011 yılından itibaren aktif olarak günümüze değin popüler yapımlarda yer almış isimlerden birisidir. Son dönemde en çok aranan ve konuşulan isimlerinden birisi olan Ulusoy, İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Çağatay Ulusoy kimdir, Çağatay Ulusoy hayatı, Çağatay Ulusoy çalışmaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Çağatay Ulusoy Kimdir? Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

1990 tarihinde İstanbul’da doğan Çağatay Ulusoy, aldığı ilk eğitim sonrasında önemli çıkışını 2010 yılında gerçekleştirilen Best Model of Turkey yarışmasında birinci olarak yakalamıştır. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi  – Sulama Sistemleri üzerine yapan Ulusoy, oyunculuk derslerini Ayla Algan’dan almıştır. Aktif olarak Akademi 35 Buçuk olarak bilinen oyunculuk eğitimi verilen okulda, eğitim almaya devam eden Ulusoy, ilk olarak 2011 yılında yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisinde Emir rolü ile oyunculuğa adım atmıştır.

Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya’nın ayrılmasından sonra dizi, farklı isimler ile bağlantılı – bağlantısız şekilde ilerlemeye çalışmış olsa da birkaç bölümlük başarı sonrasında düşük reytingler nedeniyle sonlandırılmıştır.

Bugün aktif olarak devam etmekte olan Amerikan yapımı The O.C’in uyarlaması olan Med Cezir’de başrol oynayan Çağatay Ulusoy, 2010 yılından günümüze değin farklı pek çok ödüle aday olmuş/kazanmıştır. Konuk oyuncu olarak yer aldığı diziler ve başrol oynadığı yapımlar dışında aynı zamanda Recep İvedik gibi figüran olarak yer aldığı yapımlarda bulunmaktadır.

cagatay-ulusoy-kimdir2

Çağatay Ulusoy Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Medcezir- Yaman Koper

Çağatay Ulusoy Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Çağatay Ulusoy Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

23 Eylül 1990 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 25 yaşındadır

Çağatay Ulusoy Kaç Kilo?

81

Çağatay Ulusoy Boyu Kaç Cm

1.90

Çağatay Ulusoy Saç Rengi Nedir

Siyah

Çağatay Ulusoy Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Çağatay Ulusoy Burcu Hangi Burçtur?

Başak Burcu

Çağatay Ulusoy Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Çağatay Ulusoy Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Çağatay Ulusoy’ un Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Çağatay Ulusoy Twitter Adresi?

twitter.com/cagatayulusoyy

Çağatay Ulusoy Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/Cagatay.Ulusoy.FPage

Çağatay Ulusoy Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Ögrenci

Çağatay Ulusoy Mesleği

Dizi Oyuncusu, Model

Çağatay Ulusoy Fotoğrafları

 cagatay-ulusoy-kimdir cagatay-ulusoy-kimdir1 cagatay-ulusoy-kimdir3 cagatay-ulusoy-kimdir4 cagatay-ulusoy-kimdir5 cagatay-ulusoy-kimdir6 cagatay-ulusoy-kimdir7

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!