Büşra Pekin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Büşra Pekin Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Büşra Pekin Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Büşra PEKİN, 30 Haziran 1982’ de babasının işinden dolayı gitmiş olduğu Suudi Arabistan’ da doğmuştur. Ancak aslen İzmirlidir. İlk 5 yılı Suudi Arabistan’ da geçen güzel yıldız, 5 yaşında iken İzmir’ e gelir ve oraya yerleşir. Üniversite eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü’ nde tamamladı. 2005’ te bu okuldan mezun olan genç yıldız, aynı yıl İstanbul’ a yerleşti ve BKM Atölye Oyuncularına katıldı. Birçok dizi, film ve tiyatro oyununda yer alan başarılı oyuncu, sergilemiş olduğu performansla dikkatleri üzerinde toplamış ve sahnelerin aranan yüzü haline gelmeyi başarmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yer aldığı projeler arasında Bir Demet Tiyatro, En Son Babalar Duyar, Kutsal Damacana, Ağır Roman, Cadı Kazanı, Selvi Boylum Al Yazmalım gibi seyircileri tarafından son derece ilgi görmüş projeler yer almaktadır. Ayrıca sinema filmleri de olan ünlü oyuncunun sinema dünyasına ilk adımı ise 2007’ de çekilen Kutsal Damacana adlı film ile atmıştır. Değişik projelerde yer alan başarılı oyuncunun rol aldığı diğer projeler ise şunlardır: İtirazım Var, Mucize, Kim O!,  2014 – Hadi İnşallah, Kardeş Payı, İşler Güçler, Mutlu Aile Defteri, Annem Uyurken,  Muhteşem Yüzyıl 2. Sezon, Gişe Memuru,  Aşağı Yukarı Yemişliler,Çok Filim Hareketler Bunlar, Geniş Aile 2. Sezon, Neşeli Hayat, Çok Güzel Hareketler Bunlar,Sınıf, Kutsal Damacana, Fırtına.

Büşra Pekin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Tam İsmi

Sponsorlu Bağlantılar

Elif Büşra Pekin

Büşra Pekin Nicki-Rol İsmi

Kutsal Damacana / Büşra Pekin

Büşra Pekin Nereli Memleketi Neresi

Suudi Arabistan

Büşra Pekin Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

30 Haziran 1982 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 33 yaşındadır

Büşra Pekin Kaç Kilo?

59

Büşra Pekin Boyu Kaç Cm

1.58

Büşra Pekin Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Büşra Pekin Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Büşra Pekin Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Büşra Pekin Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Büşra Pekin Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Büşra Pekin’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Büşra Pekin Twitter Adresi?

twitter.com/busrapekin

Büşra Pekin Face Sayfası

https://www.facebook.com/busrapekin

Büşra Pekin Eğitimi

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü Mezunu

Büşra Pekin Mesleği

Oyuncu

Büşra Pekin Fotoğrafları

 Büşra Pekin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Büşra Pekin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Büşra Pekin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Büşra Pekin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Büşra Pekin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Büşra Pekin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!