Burcu Gönder Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Burcu Gönder Biyografisi Özet Hayat Hikayesi 

Bu yazımızda sizlere genç ve güzel oyuncu ve genlikle de komedi ile ilgili projelerde yer alan Burcu GÖNDER hakkında bilgiler vererek onun hakkında bildiklerinizi biraz daha arttırmaya çalışacağız. 7 Şubat 1983’ te dünyaya gelen Burcu GÖNDER, İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Yüksek eğitimine 2001’ de İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Fakültesi’ nde başladı ve başarılı bir eğitim hayatı geçirdi.  Aynı yıl içerisinde İstanbul Üniversitesi Öğrenci Kültür Merkezi Tiyatro Topluluğu’ ne katıldı. Ve tiyatro deneyimini geliştirmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. İki yıl süren üniversite eğitimi ardından Ayışığı Sanat Evi Tiyatro topluluğuna katılarak burada da tecrübe kazanmaya başladı. “Altın Çocuk, Sihirli O” gibi çocuk dizilerinde rol alan genç yıldız bu filmlerde çok başarılı bir performans sergilemiş ve yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. 2007’ de Bir Demet Tiyatro’ da yer alan başarılı oyuncu burada çok fazla ön plana çıkamamıştır. “Neşeli Hayat ve Hükümet Kadın” adlı filmlerde de iyi bir performans sergileyen Burcu GÖNDER, burada göstermiş olduğu performanstan dolayı 2014 yapımı olan Anasının Oğlu adlı dizide yer almayı başarmıştır. Genellikle özel hayatı ile değil de oyunlarda ve filmlerde sergilediği performansla gündeme gelmeyi seven genç yıldız hakkında magazin dünyasında fazla bir bilgiye rastlamanız mümkün değildir. Biz de güzel oyuncuya başarılar diliyor ve yeni projelerini beklediğimiz belirtmek istiyoruz.

Burcu Gönder Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Anasının Oğlu

Sponsorlu Bağlantılar

Burcu Gönder Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Burcu Gönder Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

7 Şubat 1983 doğumlu

Burcu Gönder Kaç Kilo?

Sponsorlu Bağlantılar

56

Burcu Gönder Boyu Kaç Cm

1.70

Burcu Gönder Saç Rengi Nedir

Kumral

Burcu Gönder Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Burcu Gönder Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Burcu Gönder Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Burcu Gönder Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Burcu Gönder’ in Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Burcu Gönder Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/burcugonder

Burcu Gönder Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Fakültesi Mezun

Burcu Gönder Mesleği

Tiyatro Ve Dizi oyuncusu

Burcu Gönder Fotoğrafları

 burcu-gonder-kimdir-boyu-yasi-kilosu-goz-rengi burcu-gonder-kimdir-boyu-yasi-kilosu-goz-rengi1 burcu-gonder-kimdir-boyu-yasi-kilosu-goz-rengi2 burcu-gonder-kimdir-boyu-yasi-kilosu-goz-rengi3 burcu-gonder-kimdir-boyu-yasi-kilosu-goz-rengi4 burcu-gonder-kimdir-boyu-yasi-kilosu-goz-rengi5

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!