Burcu Biricik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Burcu Biricik Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Burcu Biricik Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

4 Mayıs 1989 tarihinde Elmalı – Antalya’da doğan Burcu Biricik, 2007 tarihinde başlayan kariyerini günümüzde oyuncu olarak sürdürmektedir. Eğitim yaşantısını Antalya’da tamamlayan ve 2006 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilen güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçilen Burcu Biricik, oyuncu olma isteğini lise döneminde katıldığı tiyatro festivali ve aldığı ödüller ile göstermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Burcu Biricik Kimdir?

Üniversite eğitimi için Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümüne giren ve aynı dönemde Bornova Şehir Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almaya başlayan Burcu Biricik, oyunculuk kariyerine yine Bornova’da İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi oyunlarda üstlendiği roller ile göstermiştir. 2007 yılında Maçolar dizisinde bir yan rol üstlenerek televizyon dünyasına adım atan Biricik, aynı tarihlerde bir de kısa film çekmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

2011 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Artiz Mektebi oyuncuları arasına katılan Burcu Biricik Alican Aytekin ile birinci olarak buradan ayrılan oyuncu Muhteşem Yüzyıl, Ustura Kemal ve Düşman Kardeşler gibi yapımlarda da yer almıştır. Oyuncu son dönemde ise TRT ekranlarında yayınlanan Beni Böyle Sev dizisine dahil olmuştur. Ardından Şeref Meselesi adlı dizide Kerem Bürsin İle birlikte başrolü paylaşmışlardır.

Burcu Biricik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Burcu Biricik Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Şeref Meselesi/ Kübra

Burcu Biricik Nereli Memleketi Neresi

Elmalı – Antalya

Burcu Biricik Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

4 Mayıs 1989 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 26 yaşındadır

Burcu Biricik Kaç Kilo?

50

Burcu Biricik Boyu Kaç Cm

1.70

Burcu Biricik Saç Rengi Nedir

Sarı

Burcu Biricik Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Burcu Biricik Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Burcu Biricik Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Burcu Biricik Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Burcu Biricik nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Burcu Biricik Twitter Adresi?

twitter.com/burcu_biricik

Burcu Biricik Face Sayfası

https://www.facebook.com/burcubiricikfan

Burcu Biricik Eğitimi

Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümüne mezunu

Burcu Biricik Mesleği

Oyuncu

Burcu Biricik Fotoğrafları

 Burcu Biricik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Burcu Biricik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Burcu Biricik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Burcu Biricik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Burcu Biricik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Burcu Biricik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!