Burçin Abdullah Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Burçin Abdullah Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Burçin Abdullah Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

22 Temmuz 1987 tarihinde Bursa’da doğan sinema ve dizi oyuncusu olarak tanınan Burçin Abdullah, henüz çok küçük yaşlarda iken oyunculuğa başlamıştır. Eğitimi ve yaşantısına İstanbul’da devam eden güzel oyuncu aktif kariyerinde önemli dizi ve filmlerde yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Burçin Abdullah Hakkında Bilgi

İstanbul’da bulunduğu dönem 1998 yılında Star TV’de ekranlara gelen ve büyük ses getiren Üvey Baba isimli dizide canlandırdığı küçük kız rolü ile tanınan ve bu dizide büyük beğeni toplayan Burçin Abdullah, oyunculuk kariyeri içerisinde Beşinci Boyut, Büyük Buluşma, Kara İnci, Kollama gibi yapımlarda yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kanal D’de ekranlara gelen ve ses getiren Fatmagül’ün Suçu ne isimli dizide Selim ve Erdoğan karakterlerini yurtdışına çıkaran Ayça rolünde karşımıza çıkan oyuncu 2013 tarihinde dört ülke ve toplamda üç kıtada çekimleri yapılan Selam isimli filmde Afganistan’a giden bir öğretmeni canlandırmıştır. Üniversite eğitimi için Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümüne giren Burçin Abdullah burada ki eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

Bugüne kadar yer aldığı yapımlara bakıldığında Acı Günler ile başlayan kariyeri, Büyük Buluşma, Bir Zamanlar Osmanlı, Dila Hanım, Köyü Yol, Her şey Yolunda Merkez, Hatasız Kul Olmaz, Şimdi Onlar Düşünsün ve Bana Baba Dedi isimli yapımlar ile devam etmiştir. Aktif kariyerine son olarak Bana Baba Dedi isimli yapımda canlandırdığı Canan karakteri ile devam etmektedir.

burcin-abdullah-kimdir4

Burçin Abdullah Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Bana Baba Dedi- Canan

Burçin Abdullah Nereli Memleketi Neresi

Bursa

Burçin Abdullah Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

22 Temmuz 1987 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla)  28 yaşındadır

Burçin Abdullah Kaç Kilo?

49

Burçin Abdullah Boyu Kaç Cm

1.63

Burçin Abdullah Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Burçin Abdullah Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Burçin Abdullah Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Burçin Abdullah Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Burçin Abdullah Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Burçin Abdullah  ın Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Burçin Abdullah Twitter Adresi?

twitter.com/burcinabdullafc

Burçin Abdullah Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/pages/Burçin-Abdullah/36783211330633

Burçin Abdullah Eğitimi

Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü Mezunu

Burçin Abdullah Mesleği

Dizi Oyuncusu

Burçin Abdullah Fotoğrafları

 burcin-abdullah-kimdir burcin-abdullah-kimdir1 burcin-abdullah-kimdir2 burcin-abdullah-kimdir3 burcin-abdullah-kimdir4 burcin-abdullah-kimdir5 burcin-abdullah-kimdir6

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!