Burak Kut Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Burak Kut Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Burak Kut Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

27 Ağustos 1973 tarihinde İstanbul’da doğan 90’ların en önemli simalarından birisi olan Burak Kut 1994 tarihinde başlayan aktif kariyerine günümüzde şarkıları ile devam etmektedir. Aynı zamanda oyunculuk yönüde olan ve bazı yapımlarda yer alan Burak Kut müzik kariyerine Çapa Ortaokuluna gittiği dönemde başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Burak Kut Kimdir?

İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar lisesine giren flüt ve piyano eğitimi alan Burak Kut, Hakan Peker ile tanıştıktan sonra 1994 tarihinde Benimle Oynama / Çılgınım isimli albüm çalışmasını çıkarmıştır. Kısa sürede 300’den fazla konser veren ve Bebeto lakabını alan şarkıcı 1995 tarihinde ikinci albümü olan Nereden Geldim çalışmasını tanıtmış ve yine büyük bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

1997 tarihinde 3. Albümü olan Küçük Prensi çıkaran ve uzun bir süre müzik piyasasından uzaklaşan Burak Kut 2007 tarihinde Komple adını verdiği yeni albüm çalışması ile geri dönmüştür. Altıncı albüm çalışmasını İlaç ismi ile 2009 tarihinde çıkaran Rock ağırlıklı şarkılara yer veren sanatçı son albümü olan Sevginin Her Hali ve sonrasında Ankara’nın Dikmeni isimli dizi çalışması ile kariyerine devam etmektedir.

Burak Kut Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Burak Kut Nicki-Rol İsmi

Ankara’nın Dikmeni/ Latif

Burak Kut Nereli Memleketi Neresi

 İstanbul

Burak Kut Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

27 Ağustos 1973 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 42 yaşındadır

Burak Kut Kaç Kilo?

63

Burak Kut Boyu Kaç Cm

1.81

Burak Kut Saç Rengi Nedir

Siyah

Burak Kut Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Burak Kut Burcu Hangi Burçtur?

Başak Burcu

Burak Kut Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Burak Kut Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Cansen Yeni

Burak Kut Twitter Adresi?

twitter.com/burakkutonline

Burak Kut Face Sayfası

https://www.facebook.com/BurakKutOfficial

Burak Kut Eğitimi

İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar lisesi mezunu

Burak Kut Mesleği

Şarkıcı, Oyuncu

Burak Kut Fotoğrafları

Burak Kut Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Burak Kut Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Burak Kut Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Burak Kut Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Burak Kut Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Burak Kut Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!