Brad Pitt Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Brad Pitt Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Brad Pitt Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

18 Aralık 1963 tarihinde Shawnee, Oklahoma’da doğan Brad Pitt 1988 tarihine başlayan kariyerinde oyuncu ve film yapımcısı olarak onlarca önemli yapımda yer almış ve aranan oyunculardan birisi olmuştur. Oklahoma’da doğmasına karşın yaşamının bir bölümünü Missouri’de geçiren Pitt, Missouri Üniversitesinde gazetecilik bölümünde eğitim almaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Brad Pitt Kimdir?

Gazetecilik bölümünde okurken mezuniyetine yaklaştığı sırada uzun süredir hayalini kurduğu aktörlük konusunda çalışmalara başlayan ve Pasadena’da Güzel Sanatlar Akademisine girmek üzere Hollywood’a giden Pitt, o dönem pek çok yan rolle birlikte aynı zamanda küçük çaplı işlerde yapmıştır. Dallas ve Another Worl gibi dizilerde yer alan oyuncu Cutting Class isimli yapımda sergilediği performans ile dikkat çekmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Thelma & Louise’deki rolü ile dünyanın en seksi adamı seçilen Brad Pitt, sırasıyla Interview With The Vampire, 12 Maymun, Seven ve Fight Club gibi filmlerde yer almış özellikle Fight Club’da sergilediği performans ile büyük bir başarı elde etmiştir. Kariyerinde onlarca film ve benzeri projede yer alan oyuncu günümüzde daha çok yapımcı yönü ile ön plana çıkmaktadır.

Brad Pitt Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Tam İsmi

William Bradley Pitt

Brad Pitt Nereli Memleketi Neresi

Shawnee,Oklahoma,ABD

Brad Pitt Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

18 Aralık 1963 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 52 yaşındadır

Brad Pitt Kaç Kilo?

76

Brad Pitt Boyu Kaç Cm

1.81

Brad Pitt Saç Rengi Nedir

Sarı

Brad Pitt Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Brad Pitt Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Brad Pitt Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Brad Pitt Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Angelina Jolie

Brad Pitt Twitter Adresi?

twitter.com/bradpittspage

Brad Pitt Face Sayfası

https://www.facebook.com/…/Brad-Pitt/165952…

Brad Pitt Eğitimi

Üniversite Gazetecilik Bölümü Mezunu

Brad Pitt Mesleği

Aktör, Oyuncu

Brad Pitt Fotoğrafları

Brad Pitt Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Brad Pitt Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Brad Pitt Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Brad Pitt Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Brad Pitt Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Brad Pitt Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!