Berrak Tüzünataç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Berrak Tüzünataç Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Berrak Tüzünataç Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

2 Kasım 1984 tarihinde Yalova’da doğan Türk sinema ve dizi dünyasının önemli oyuncularından olan Berrak Tüzünataç, aynı zamanda model kimliğiyle de tanınmıştır. 2000’li yıllarda başlayan aktif kariyerine bugün diziler ile devam ettiren Berrak Tüzünataç aynı zamanda sinema filmlerinde de yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Berrak Tüzünataç Hakkında Bilgi

İlk ve Orta eğitimini yaşadığı yer olan Yalova’da tamamlayan Berrak Tüzünataç, liseye Koç Özel lisesinde devam etmiş ve burada tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesinde İşletme Fakültesinde okuyan Berrak Tüzünataç mezun olduktan sonra Number One TV ekranlarında sunuculuk yapmaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sinema dünyasına girişi Beyza’nın Kadınlarında sergilediği Figen rolü ile olsa da asıl çıkışını küçük bir rol de olsa Organize İşlerde yer aldığı Ebru karakteri ile sağlamıştır. Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan Ödünç Hayat ve Elveda Rumeli dizilerinde de yer alan oyuncu bu dizide Vahide karakterini canlandırmış ve büyük bir beğeni toplamıştır.

Aktif kariyeri boyunca yer aldığı sinema filmleri 2005 yılında Beyza’nın Kadınları ile başlamış aynı tarihlerde Organize İşler filminde yer almıştır. 2009 tarihinde Ejder Kapanı filminde Ezo karakterini canlandıran Berrak Tüzünataç, 2009 tarihinde Kıskanmak filminde Mükerrem 2010 tarihinde Bir Avuç Deniz filminde Deniz Demirci ve 2013 tarihinde Çanakkale Yolun Sonu filminde Behice karakterine hayat vermiştir.

Dizi kariyerine bakıldığında Ödünç Hayat, Affedilmeyen, Elveda Rumeli, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Ezel, Son ve Muhteşem Yüzyılda oynamıştır.

berrak-tuzunatac-kimdir5

Berrak Tüzünataç Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Muhteşem Yüzyıl

Berrak Tüzünataç Nereli Memleketi Neresi

Yalova

Berrak Tüzünataç Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

2 Kasım 1984 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 31 yaşındadır

Berrak Tüzünataç Kaç Kilo?

54

Berrak Tüzünataç Boyu Kaç Cm

1.75

Berrak Tüzünataç Saç Rengi Nedir

Siyah

Berrak Tüzünataç Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Berrak Tüzünataç Burcu Hangi Burçtur?

Akrep Burcu

Berrak Tüzünataç Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Berrak Tüzünataç Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Berrak Tüzünataç nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Berrak Tüzünataç Twitter Adresi?

twitter.com/berraktzntc

Berrak Tüzünataç Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/berraktuzunatacfan

Berrak Tüzünataç Eğitimi

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu

Berrak Tüzünataç Mesleği

Manken, Oyuncu

Berrak Tüzünataç Fotoğrafları

 berrak-tuzunatac-kimdir6 berrak-tuzunatac-kimdir1 berrak-tuzunatac-kimdir2 berrak-tuzunatac-kimdir3 berrak-tuzunatac-kimdir4 berrak-tuzunatac-kimdir5 berrak-tuzunatac-kimdir

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!