Berk Cankat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Berk Cankat Kimdir; Nereli, Berk Cankat Boyu, Kilosu Kaç, Berk Cankat Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Berk Cankat Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Sana Bir Sır Vereceğim isimli yapım ile tanınan Berk Cankat, aktif yaşantısını dizi ağırlıklı projeler ile sürdüren oyunculardan birisidir. 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen mimar ve müteahhitlik yapan babası nedeniyle Eskişehir – Hatay gibi şehirlerde yaşayan Cankat, ilkokulu Hatay’da tamamladıktan sonra ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lise eğitiminden sonra Ankara’da Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik – Tasarım bölümünde eğitim almaya başlayan oyuncu burada eğitimini tamamladıktan sonra grafikerlik yapmak üzere arkadaşı ile İstanbul’a gelmiştir. İstanbul’da grafik üzerine çalışmalar yaptığı dönemde Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır.

Berk Cankat Kimdir? Hayatı ve Çalışmaları

Oyunculuk eğitimi aldığı dönemde gerek yeteneği gerekse de çalışmaları sebebiyle dikkat çeken isimlerden birisi haline gelen Berk Cankat, 2013 yılında Murat Han, Ekin Koç ve Demet Özdemir gibi isimlerle birlikte Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. 2013 yılında Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya gibi isimler ile Medcezir dizisinde yer almaya başlayan oyuncu bu dizide Cem karakterini canlandırmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2014 yılında yayın hayatına başlayan ve kısa sürede geniş bir kitleye ulaşan Güzel Köylü dizisinde ünlü pek çok oyuncu ve usta isimlerle birlikte kamera karşısına geçen Berk Cankat bu dizide Cemal isimli bir karakteri canlandırmıştır. Oyuncu aktif yaşantısına televizyon odaklı projeler ile devam etmektedir.

Berk Cankat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Berk Cankat Nicki-Rol İsmi

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan- Alex

Berk Cankat Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Berk Cankat Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1984 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 31 yaşındadır

Berk Cankat Kaç Kilo?

75

Berk Cankat Boyu Kaç Cm

1.85

Berk Cankat Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Berk Cankat Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Berk Cankat Burcu Hangi Burçtur?

**** Burcu

Berk Cankat Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Berk Cankat Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Berk Cankat nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Berk Cankat Twitter Adresi?

twitter.com/berkcankat

Berk Cankat Face Sayfası

https://www.facebook.com/BerkCankatGuncel..

Berk Cankat Eğitimi

Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik – Tasarım Bölümü mezunu

Berk Cankat Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Berk Cankat Fotoğrafları

Berk Cankat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Berk Cankat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Berk Cankat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Berk Cankat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Berk Cankat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Berk Cankat Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!